Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 - rol milyen konzolra...

Xbox 360 - rol milyen konzolra erdemes valtani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
PS4
2016. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En az xbox one - ra gondoltam csak erdekelne masok velemenye
2016. aug. 17. 23:43
 3/8 Fingkirály ***** válasza:

Most fog kijönni valami ráncfelvarrt XBOne, várd meg amíg kijön, mert akkor szépen lemegy az első generációs XBOne ára, és akkor vedd meg.


De amúgy inkább vegyél valami jó pécét, most már annyira kevés a konzolexkluzív cucc, hogy nem éri meg, valamint a pc is lekezel bármilyen kontrollert, ha azzal szeretnéd veretni.


Persze a pc drágább móka, mint egy konzol, de franctudja, ha nem követelmény nálad az, hogy 4K felbontásban toljad a játékot, elég a 1080p (ami felbontásban működik a ps4/xbone is ugye), akkor már igazából össze lehet rakni egy konzol árából is egy olyan pct, ami tudja ugyanazt, mint ők.

2016. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fingkiraly

Anno pont azert vettem konzolt elobb PS 2 majd utana xboxot mert azon legalabb mentek a jatekok amiket az adott platformra vettem es nem kellet neznem h jo e a gepigeny. A PC vel sincs gond max kicsit fel kell turboznom de nekem pont azert volt jo eddig a konzol mert azon tudtam jatszani ha a gepen nem ment. Masreszt jartam ugy h a COD WAW - ot vettem gepre es a gepigeny alapjan el kellet volna vinnie de nem. A GTA 5 - nel nem tudtam PC - nel belepni mert nem ismerte fel a jelszavam ugyhogy most az is konzolon van ott legalabb nem keri. En ugy terveztem h diakmunkabol es talan meg a konzol eladasabol kijon az xbox one ara. Lehet korabban nem xbox 360 kellet volna vennem bar akkor meg jo otletnek tunt.

2016. aug. 18. 02:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Xbox one, jah és konzol másik előnye hogy kényelmesen eltudod adni a lemezes játékokat, és multin NINCSENEK csalók!
2016. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nintendo xd
2016. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
#3 Egy kozol árából még használtan sem lehet összerakni olyan pc-t ami tudná hozni a ps4/xone teljesítményét.
2016. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért lett az utolsó lepontozva mert igaza van most 70-75 ezer egy xbox one nehezen tudom elképzelni hogy ossze raksz egy olyan gépet ennyiből ami 1080pbe vinni fogja a játékokat évekig
2016. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!