Szerintetek nekem érdemes lenne régebbi konzolra váltani még most? Gondolok itt a PS3-ra vagy az Xbox360-ra. Mert mindig PC-s voltam.

Figyelt kérdés

Viszont a GTA V miatt 20nap múlva szeretnék konzolt venni. A másik ok pedig az az, hogy a régebbi játékokat, amik PS3-ra vannak kiadva csak, azt mind kiszeretném próbálni, mert nagyon bejönnek. Az új konzolokra maximum a folytatás fog érkezni. Így a régebbi játékokkal el lennék 1 darabig.

Így akkor nem lenne felesleges az, hogy beruháznék 1 régebbi konzolra.


2013. szept. 25. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Még a régebbi se régebbi,hisz újat még nem tudsz venni. Nyugodtan megveheted.
2013. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán megéri bármelyik jelenlegi konzol PS3,és az Xbox360 is.
2013. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan régi az a régi PS3 :)

Ha jól tudom még jóidéig jelennek meg rá játékok a PS4 megjelenése után is. Illetve amik eddig megjelentek azok Neked úgyis újak lesznek. Szóval mindenképpen érdemes. Én 3 éve váltottam PC-ről PS3-ra, úgy, hogy előtte életemben nem láttam konzolt csak PC-t. Egyáltalán nem bántam meg. Csak ajánlani tudom.

2013. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LTK ***** válasza:
én is így voltam. vettem egy xbox360-at mert több rá a kalóz játék ncoreon,RGH-ztattam, annyi játékot töltök le rá amennyit akarok. persze ha te venni akarod a játékokat akkor ps3 is bőven jó
2013. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát. A GTA V miatt a multi érdekel, szóval csak multi képes konzolt szeretnék, így a kalózkodás még nem nagyon érdekel.

A PS3 only játékok érintettek meg, vagyis pár cím. Haveromnak fél éve volt Xbox360-a, de nem nagyon használta ki, mert nem akart vásárolgatni játékokat hozzá, csak most más a felállás. Viszont csak a PS-es címek érdekelnek, vagyis amik nem jelentek meg PC-re, mert itthon van 1 gamer PC-m, csak az a baj, hogy a ritkaságok nem jelennek meg rá, ami elég negatívum, így nem maradt más választásom. :)

Az AC4 is jön majd rá, bár az pc-re is.. :D

Meg januárban még 1 Final Fantasy is fog, bár azt nem értem, hogy miért csak a PS3-ra és az Xbox 360-ra van bejelentve. A PS3 Super Slim mennyivel jobb, mint az elődök? Ha én mondjuk veszek 1 Fat gépet, akkor miben lesz rosszabb a Super Slim-nél? Esetleg a Slim és a Super Slim közt mi a különbség?

2013. szept. 25. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

A fat/Slim/SuperSlim között teljesítménybeli különbség nincs. Ez a konzolosdi egyik lényege, hogy mindenki ugyanolyan gépen tolja :)

A különbség annyi, hogy kisebb méret, alacsonyabb fogyasztás, illetve egy-két megoldás más benne. Ami nagy változás volt a superslimben az az, hogy az "előltötltős lemeztbehúzós" blueray olvasót lecserélték egy "felültöltősre". Ez egy kicsit olcsóbb feelinget ad a gépnek. Viszont sokkal kisebb lett. Nekem a sima Slim jött be legjobban. Fat-et nem vennék mert az már nem egy mai gyerek és az elején azért volt elég sok sárgaledes.

2013. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!