Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ingyenes játékot...

Milyen ingyenes játékot javasolnátok nekem? Eddig Loloztam, Lost Arkoztam és kb ennyi.

Figyelt kérdés

MMO/MOBA érdekelne elsősorban, de más is jöhet (csak lövöldözőst ne).

Csak olyan ami ingyenes.

Semmilyen lövöldözős nem érdekel!! (Fortnite, Valorant, Overwatch meg az ezekhez hasonlóak, ki nem állhatok semmit ami lövöldözős.)

Pl a Smite-ot próbáltam, azért offoltam mert zavaró volt a közeli nézet.

Dota-t már rég kipróbáltam. Sokszor visszatértem pár hétre. Igazából abban az zavart, hogy nagyon komplikált minden és sokáig tartanak a meccsek. Most meg nincs annyi időm, hogy beletanuljak.

Inkább olyan játék érdekelne, ami egyszerűbb is és casual-friendly. Tehát ha egy héten mondjuk 3x van kedvem 1 órát játszani, akkor sem érzem magam lemaradva.

Lost Ark-nál pont azt éreztem, hogy lemaradtam, illetve nem is tudok felzárkózni ha nem költök valós pénzt.

LoL-al csak annyi a bajom, hogy már unalmas, season 4 óta játszom kisebb-nagyobb kihagyásokkal. De már nem igazán van kedvem, kipróbálnék mást is.

Bármilyen tipp?



2022. aug. 11. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"1. Ha kiegészítők vannak és fizetni kell az még nem gond. DE hogy korlátozza a játék a hozzáférésed amíg kiegészítőt nem veszel, az már igen..."


A korlátozások minimálisak, szinte egyáltalán nem befolyásolják a játékélményt, és ráadásul okkal vannak bevezetve. Gyakorlatilag minden korlátozás arra irányul, hogy limitálja a játékbeli economyra vagy közösségre kifejthető hatásod mértékét, korlátozott TP használat, mail használat, korlátozott map chat használat. Ezek mind azért lettek bevezetve a játék F2P-re való átállásakor, mert a F2P eredendő veszélyeket hoz maga után, főleg abból eredően, hogy büntetlenül tudsz többszáz fiókot létrehozni akár egyetlen nap alatt, és ezzel komolyan meg tudod bolygatni a játék gazdaságát. Ergo, korlátozások.



"2. Az endgame classra(én esetemben mivel ranger-em volt) druidát és beastmaster értettem. Tehát már itt lekorlátoz a játék hogy nem is tudod teljesen kimaxolni karaktered ha nem fizetsz..."

Én pedig megismétlem, hogy ezek nem "endgame classok", és nem kötődik a karaktered "kimaxolásához", mivel ezek nem egyenes fejlesztések a core classhoz képest, hanem alternatív specializációk. Nem jobb, más.


"3. Nem azt mondtam hogy minden lépésnél nyúljon a zsebedbe, azt mondom hogy azért az nem fair hogy lekorlátozzák fiókod "f2p" jelige mellett..."

Tökéletesen meg van indokolva minden korlátozás, egyik sem azért van bevezetve, hogy kicsesszenek veled. Talán a daily login bonus kivételével, az egy kicsit scummy.


Amúgya F2P sehol nem jelent többet annál, hogy "ingyenesen játszható". Egyetlen F2P játék sem tesz ígéretet arra, hogy te majd ingyenesen teljes játékélményt fogsz kapni. Hell, játszottál valaha a Runescape-el? A játék 90%-a paywall mögé van rakva, de amúgy F2P.


Amit a GW2 csinál, az még mindig az egyik legbarátságosabb F2P modell amit a piacon megtalálsz, csak először le kell vedlened ezt a valóságtól elszakadt koncepciódat a "tiszta F2P" fogalmáról, mert ilyen nem létezik. Minden F2P játék valahol korlátozni fog téged, ha mást nem akkor abban, hogy fizetés nélkül soha nem érsz a végére (P2W). A GW2 esetében igyekeztek egy olyan F2P modellt felállítani, ami megvédi a játék belső integritását, és mindeközben nem korlátozza túlságosan az ingyenes játékosokat. Mert akárhogy fújod az ellenkezőjét, egyáltalán nem korlátozza őket jelentősen.

2022. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Heartstone vagy Warthunder
2022. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Undecember
2022. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!