Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem engedi az epic...

Miért nem engedi az epic games a Magyar személyit?

Figyelt kérdés

Elnyomtam véletlen a kort az epic gameses regisztrációmnál és kér szülői engedélyt, amihez kell személyi de nem tudom a személyimmel ezt a hozzáférést megadni (anyukáméval is próbálkoztam)

A válaszokat előre is köszönöm

18/f



2022. máj. 4. 16:43
 1/5 Pevor válasza:
Ez engem is érdekelne! Nekem a fiam a saját korát írta be, még kiskorú és kéri a személyi ezt, de sehogy sem fogadja el, akárhogy is próbálkozom a fényképezéssel....
2022. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az Epic úgy sz#r ahogy van. Kinai adathalászok. Inkább Steam-et vagy más platformot használjatok.
2022. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Steamet és origint is használok, de a gta5-öt megszereztem ingyen, ezért használom az epicet
2022. júl. 31. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nekem is sok játék megvan ingyen epic-en(GTA 5, ARK,Maneater,Hitman meg még pár nagyobb cím). Mégsem használom epic-et. 1x Használtam csak 1 órát hogy leteszteljek 1 játékot amit Steam-en meg akartam venni hogy megy-e gépemen(ez volt a Maneater). Teszt után Revo-val töröltem is a csudába Epic-et. Nagyon gyenge munkát végeztek a kliens kialakitásakor.
2022. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Mivel erdélyiek vagyunk van roman személyink azzal megpróbáltam és sikerült.
2022. júl. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!