Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox one S gépnél hogy...

Az Xbox one S gépnél hogy működik az előfizetés?

Figyelt kérdés

Mármint az érdekelne hogy ha előfizetek es letöltöm a játékokat az előfizetés megszűnése után azokkal már nem lehet játszani?

Olvastam valami olyat is hogy van valami visszatérítés dolog is ha jogosult vagyok rá, meg hogy ismétlődő számlázás.. valaki tudna segíteni ebben? Nem egészen tiszta


2022. febr. 15. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha előfizetek es letöltöm a játékokat az előfizetés megszűnése után azokkal már nem lehet játszani?"


Így van, pont ez a lényege, hogy addig játszhatsz velük míg akiv előfizetésed van.


"ismétlődő számlázás.. "


Igen, általában úgy van hogy ha előfizetsz egy gold live-ra vagy gamepass-ra, ultimatere, akkor, az mindig előfizetése lejártakor újra megterheli a kártyád hogy újra aktiválja az előfizetést. Ha csak te ki nem kapcsolod az ismétlődő számlázást.


[link]

2022. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2022. febr. 15. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Game Passról beszélsz akkor addig tudsz játszani amíg előfizető vagy ÉS a játék benne van a katalógusban. Mentés nem veszik el, így ha megszakítod folytathatod később. Az ismétlődő számlázás a folyamatos havi fizetés amit a rendszer automatikusan bekapcsol amikor előfizetsz bankkártyával. Ez természetesen kikapcsolható az xbox.com-on, az account.microsoft.com-on ha bejelentkezel vagy a konzolon a Beállítások/Előfizetések és Számlázás menüben.
2022. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!