Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működik pontosan a WoW...

Hogy működik pontosan a WoW előfizetés?

Figyelt kérdés

Van az ingyenes trial, ahol 20-as szintig lehet fejlődni.


Ha utána kifizetek mondjuk egy hónapot, akkor folytathatom az ingyen trial-os játékomat, vagy újra kell kezdeni?


Illetve mi történik, ha lejár az egy hónap, és nem hosszabbítom meg?


2021. márc. 21. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Folytathatod. Ha lejár, befagyasztják a fiókod, addig nem léphetsz be míg újra nem fizetsz, de alapból megújuló előfizetés, folyamatosan vonja havonta, negyed- vagy félévente, amit választasz, míg le nem mondod.
2021. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előfizetéssel érdemes az egyszerit választani nem az automatikusat ha nem akarsz úgy járni mint én. Rábasztam vele azzal hogy ment az automatikus havonta, és a játékot meguntam fél évig nem is játszottam az meg szépen ette a lóvém.
2021. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1-es válasza kis javításra szorul. A fiókot nem fagyasztják be, csak rajta azokat a karaktereket akik 20-as szint felett vannak. Az accountal be fogsz tudni lépni és játszani is fogsz tudni, de lvl20 felé nem tudsz fejlődni vagy (lvl20 feletti) karakterre belépni. (+ természetesen egyéb starter account limitációk: gold, chat,... is érvényben lesz előfizetés nélkül)
2021. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!