Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működik ez az előfizetése...

Hogy működik ez az előfizetéses és kiegészitős rendszer?

Figyelt kérdés
Már hosszabb ideje figyelemmel kísérem a World of Warcraft nevű játékot de még nem szántam el magam hogy pénzt költsek rá.Ennek egyrészt az az oka hogy hiába kerestem rá,próbáltam utánaolvasni sehol nem találtam róla információt hogy a 30 napos előfizetés mire érvényes,(másrészt taurin is elvoltam de azért na azért van különbség egy bughalmaz meg egy hivatalos szerver közt).PL.:Ha előfizetek október 2-án akkor november 2-ig játszhatok és utána megint pengethetem ki a 15 $-t?És a kiegészítős rendszer sem teljesen tiszta.Ha megveszem a Battle for Azerothot akkor kell még külön előfizessek hogy játszani tudjak vele 1 hónapig?Kiegészítő nélkül is kell valamit venni az előfizetésen kívül?A classic kieg.-nek számít?Mert a battle.net-en az van írva a havidíjas cucchoz hogy "Includes access to World of Warcraft and WoW Classic"Ha valaki jobban ért hozzá és elmagyarázza azt nagyon megköszönném :)

2020. okt. 2. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A World of Warcraft (röviden WoW) a Blizzard Entertainment 2004-ben megjelent számítógépes játéka. A Battle.net hálózat része. A nagy sikerű Warcraft sorozat történetét folytatja, pontosan két évvel a Warcraft III: The Frozen Throne eseményei után kapcsolódik be a történetbe.


A játék stílusa MMORPG, azaz csak interneten keresztül játszható szerepjáték, melyet egyszerre akár több százan vagy ezren is játszhatnak egy online világban. A játékosoknak rendszeresen elő kell fizetniük a játékra.


A World of Warcraft jelenleg 5,6 millió előfizetővel rendelkezik világszerte, ezzel világszinten a legnépszerűbb nyugati MMORPG, és a Guinness világrekordot is tartja ezen cím alatt. 2008 áprilisában úgy becsülték, hogy a többjátékos játékok piacának 62%-át birtokolja

2020. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!