Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3000 forint körül melyik...

3000 forint körül melyik játékot választanátok ps4-re ezek közül?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Metro Exodus
Darksiders 3
Assassins Creed Syndicate
Far Cry Primal
Far Cry New Dawn
Dying Light
Alien Isolation
Outlast (ez csak 1300 forint most)
Need For Speed Hot Pursuit Remastered vagy Burnout Paradise Remastered
Egyiket se
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés, több is jó belőle, nézz youtube-on gameplayt, én úgy szoktam eldönteni
2022. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most főleg a Metro és a Darksiders aktuális azokon nagyon gondolkodom de a többi is ilyen áron szokott lenni szóval lehet érdemesebb várni a következő akcióra.
2022. jan. 5. 12:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából 3 van a listán, amit érdemes megfontolni, kettőn már most is gondolkodsz, a harmadik az Alien Isolation, ha szereted a műfajt.
2022. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A kettő közül is nehéz ám választani :D

Az Exodus szerintem nagyon megérne 2600 forintot csak azért vártam vele eddig mert lehet azt ps5ön kéne majd játszani, elvileg a nextgen patch után sokkal jobb lett a grafikája a játéknak, másabb az élmény úgy.

2022. jan. 5. 12:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

másik ami eszembe jut, a psprices oldal

itt meg tudod nézni az ártötétnetet, szóval azt is látod, mennyiszer volt leértékelve. tehát lehet, hogy 1-2 hónap múlva megint le lesz. ez is egy szempont

2022. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van több különbözö stilus is így elég nehéz választani.

Mondjuk ha azt nézzük, hogy tartalmilag mennyi időt lehet velük elszöszölni akkor az AC Syndicate - FC Primal - Dying Light hármasból érdemes.

2022. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gyakran szoktak lenni akciósak ezek, egyedül a Darksiderst nem láttam még ennyiért az most 21000ről van leárazva 3100ra.

Aztán ott a 4500-6000 forintos árkategória annyiért még jobb játékok szoktak lenni de most nem akarnék sokat költeni rá.

2022. jan. 5. 13:04
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

#6

Ha viszont a minőségi játékórákat számoljuk össze, akkor az utolsók között vannak.


A magam részéről szívesebben veszek és ajánlok olyan játékot, amivel elvagyok 8-15 órát, ami végig szórakoztató, mint 50-80 órát, ami 80% robotmunka.

2022. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Definiáld már légyszíves, hogy mit jelent a minőségi játékóra... Vagy mi van ha valaki pont azokat a játékokat szereti ami szerinted " nem minőségi játékórát ad ".


Szóval ez messze nem volt érv, ezen a vonalon akkor aki pl FIFA-zik és beletesz több száz órát? Akkor a te véleményed szerint az elszúrta a szabadidejét kb és még maga sem tud róla, mert közben jól szórakozott :D :D

2022. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Ezek közül a Primalt választanám, nekem ez nagyon bejött, ha neked is tetszik az ilyen ősemberes felderítős, verekedős, cuki állatszelídítős játék, akkor ajánlom.

Még az Isolation, amit ajánlanék.

A New Dawn, Need for Speed, Burnout egyáltalán nem tetszett, vannak sokkal jobbak ebben a kategóriában.

A többit nem ismerem.

2022. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!