Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA-fanok! Melyik irányvonalat...

GTA-fanok! Melyik irányvonalat preferálnátok a jövőben?

Figyelt kérdés

Most vittem 100%-ra mind a három játékot a Definitive Editionból (III, Vice City, San Andreas), és hiába lett grafikailag felújítva, meg hiába volt tele bugokkal, mégis magával ragadott a nosztalgia, hogy mennyire jó volt ez annak idején (is), a remek ikonikus karakterek, a király sztorik, a menő korhű zenék, a néha irritáló mellékküldetések, a csomagkeresés, kocsi leszállítás, fegyverek gyűjtögetése rejtett zugokban stb stb.

És szembeállítottam ezt azzal, hogy most mi van, az online, multiplayerre és repetitív grindolásra kihegyezett V-tel, illetve annak is az Online lobbi részével. Ezzel sem lenne amúgy bajom, évek óta tolom (azaz mostanra már csak toltam) ezt is, rengeteg órát beletettem, 500-as szintig és sok tízmillió dollárig jutottam cheat nélkül, szóval nem beszélek ez ellen, de mégis egy San Andreas vagy egy Vice City annyival "GTA-bb" feelinget ad...

Szóval érdekelne ezzel kapcsolatban mások véleménye, most szigorúan csak két irány közül választva, ti melyiket preferálnátok, teszem azt egy új GTA játék esetében, ha ti dönthetnétek? A III-VC-SA (esetleg még nagy vonalakban ide vehetjük a IV-et is) féle "klasszikus" GTA-t, vagy az új, multiplayer központú online GTA-t?



2021. dec. 12. 20:59
A kérdező szavazást indított:
a "klasszikus" GTA-t (III/Vice City/San Andreas) preferálom
az újfajta, online központú GTA-t (V/Online) preferálom
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az online hozza a vagyont, tehát ez lesz az irányvonal a jövőben is.
2021. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a GTA IV irányvonalát preferálnám.
2021. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindkettő tetszik. Más kérdés hogy online esetében nagyban függ attól hogy a többi játékos milyen.
2021. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

#3


Nem feltétlenül kell mással játszani. Én nagyrészt egyedül szoktam játszani, hál' Istennek már a Rockstar is rájött erre, hogy nem a többi majom miatt GTA Online-oznak az emberek.

2021. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mára ott tartunk,hogy a GTA V egyjátékos módja unalmas, nincs semmi tevékenység a küldetésen kivül..


A város is gyenge lett, most így visszagondolva hogy vártam én is a GTA V-t kicsit csalodás mai szemmel.. Micheal Townley "GTA-ja" nem az igazi.

2021. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Én már a megjelenés után így voltam vele, pedig én is nagyon vártam. De nagyon sok embertől hallom, hogy "üresnek" érzik a játékot, pedig elvileg abban lenne a legtöbb tartalom. Én 3x kijátszottam 100%-ra, de utána elő se vettem a sztorit, nem volt semmi szórakoztató utána. Pedig az előző részekben még utána is elvoltam sokáig.

2021. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem siman lehetne olyan a GTA mint a SA idejében, és a multiplayer, ez a kettő nem zárja ki egymást.

Én nem szeretem annyira az V-t, vagyis ez nem igaz. Maga módján jó lett az V, de nekem a SA jobban leköt, valahogy jobban ki van hegyezve az egész. Ha a SA-hoz jönne normális multiplayer, ami hasonlítana a GTA Onlinehoz, akkor király lenne az is.

2021. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!