Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz új WoW kiegészítő?...

Lesz új WoW kiegészítő? Ilyenkor ősszel szokták bejelenteni, de egyenlőre semmi infó, Blizzcon sem lesz.

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 17:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milyen empátiát akarsz? Nem én voltam aki nekiállt xarozni, mert jajj fizetni kell érte...
2021. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
#23 gratulalok gonosz mammonimádo is vagy
2021. nov. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
:D Hát te nagyon kész vagy tényleg. :D
2021. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

17-es vagyok, én még azért foglalkoznék a témával :D


Szóval..


Most utána néztem, és úgy látszik van azért itt valami kis "leak" új wow kiegészítőről..

Nem tudni hogy igaz-e, vagy kamu, de EGYELŐRE egy picit igaznak tűnik nekem azok alapján amiket olvastam.


Nos az új wow kieg neve "Wow Awakenings" a leak alapján.


Amit az állítások szerint tartalmazni fog:

- Egy teljesen más Azeroth

- Új kaszt: Mechanic

- Hero stance system (????)

- Minden játéknosnak lehet saját Airshipje, amit customizálhat

- Teljesen átdolgozott Profession rendszer

- "és még sok minden"


Hogy miért is hihető mindez?

Redditen került ki ez a leak, egy képen, amin 3 leak is volt.

Az első a "Fate of Eternity" ami végülis Eternity end-ként valóra is vált már most wowheaden, és ugyan az az ikonja wowheaden, ami a leaken is volt.. egy az egyben. A leak 2022 tavaszára ígérte, kicsit előbb érkezik, és más néven, de egyébként a patch leírása is a leaknek megfelelő, teljesen, csak a neve és a dátum lett pöppet más.


A második leak a Wotlk classic, ami hát tudjuk hogy jön.


És a harmadik a képen ez az Awakenings kieg.


Nos hát döntse el mindenki magának hogy elhiszi-e, egyelőre ennyivel tud az internet szolgálni :D

2021. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azt néztem én is de valahol azt írták, hogy az a kép már sokkal korábban is terjedt neten, mondjuk én is csak pár hete láttam először.
2021. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

WoTLK Classic biztos lesz, esetleg Cataclysm, de annál tovább nem hiszem.

Szerintem az igazi classic időszak a Vanilla-TBC-WotLK korszak volt. Esetleg még a Catát lehetne ide sorolni, de az is kérdeses. Én az új talentrendszer bevetetését tekintem a classic végének, amivel kiölték a személyre szabhatóságot. Ezt már a catában lebutították és végül a pandában hoztak be az újat.


Az Awakeningsről én is úgy tudom, hogy kamu, már évekkel ezelotti hír. Meg a leírás alapján nem is tetszik.

Én a Light vs Void kiegről hallottam sokat

2021. nov. 18. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!