Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz új WoW kiegészítő?...

Lesz új WoW kiegészítő? Ilyenkor ősszel szokták bejelenteni, de egyenlőre semmi infó, Blizzcon sem lesz.

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 17:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Hagyd rá, a stílusából ítélve tényleg ilyen 14 éves szint, utoljára akkor hallottam hasonló szöveget mikor jó 10 éve ment a Metin vs WoW vita és az egyet "érv", hogy " jajj xar mert hát fizetni kell érte "


Én jóformán kezdetektől játszok vele, ha fizetős, hát fizetős, a pénz arra való, hogy költsük.

2021. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
#12 penz arra valo hogy koldusokon ,raszorulokon es arvakon segits nem arra hogy havonta fizess egy hatalmas hiabavalosagra
2021. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát a stílusból nem úgy jön le, hogy 23 lennél... nem mellesleg én pénzem, én kerestem meg, onnantól arra költöm amire jól esik, mit fáj az, hogy más mire költi a pénzét, és beleszólásod sem nagyon van.
2021. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%

#14 Merem remélni hogy jómagad is vagy akkora polihisztor, mint amit most itt prédikálsz.


Egyébként meg igen, havidíjas, kemény 12-15 dollár havonta. Mivel 14 éves vagy, megsúgom: Ez egy dolgozó embernek csekély összeg egy havi szórakozásáért. Igazából 4 hónapig játszol a WoW-al, mire kiadsz érte egy teljes árú játéknak megfelelő összeget. Milyen AAA játékkal játszottál 4 hónapot?


És nem, nem WoW-ozok amúgy.

2021. nov. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva..


Szerintem igen, lesz új wow kiegészítő. Túlságosan tejel ez most a Blizzardnak ahhoz, hogy abbahagyja a wow bizniszt.


Egyébként már a wowhead alapján is tudni lehet, hogy a Shadowlands nemsokára megkapja az utolsó contentet, a 9.2-vel. Valahogy így fogalmaztak, ez lesz az utolsó része a shadowlandsnak, de ettől még jöhetnek majd még patch-ek, 9.3, stb. a későbbiekben.


Szóval a Shadowlandsnak már csak körülbelül 1 éve van hátra, ha jól számolok.


De hogy mi jön / jöhet ez után?


Ez lenne az igazi kérdés, hogy mivel rukkolhat még egyáltalán elő a blizzard azok után, hogy már a túlvilág túlvilágát (Eternitys end) is megjártuk, az istenek netovábbját öltük hetente..


Egyébként ilyenkor már lassan szoktak azért jönni a "leakek" a kövi kiegről, amiket """suttyomban csempésztek ki kis információmorzsaként a blizzard háza tájékáról""", ami szerintme full kamu és reklámfogás hogy már a bejelentés előtt is hype legyen körülette.


Egyébként izgalmas kérdés lehet, hogy a wow classic meddig fog menni. Azt hiszem mindenki érzi hogy azért lesz ennek is egy határa, amit talán a blizzard is belát, például a Shadowlands classicig nem hiszem hogy eljutna ez az egész.. Vagy ha el is jut, kíváncsian várom hogy lesz-e valamiféle "belenyúlás" a Warlords of Draenor Classicba, ami annak idején sem szerepelt túl fényesen a kritikák és playerszámok alapján.


Szerintetek mi lehet a folytatásban? A következő kiegben?

2021. nov. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
#16 nem vagyok 14 eves azert mert nincs munkám 🤣
2021. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Oké, akkor papíron 23 éves vagy és nincs semmi munkád, gratulálok hozzá. ( Tudom, tudom egyetemista vagy, de mielőtt ez jönne, egyetemisták is szinte mind vállal munkát, hogy legyen pénze )
2021. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
#19 honnan tudod hogy nem szenvedek valami betegségben ami miatt nem dolgozhatok? 🤔 Még ha nincs is munkaja valakinek mi jogon nézed le őt mert neked van? Afrikai ehezo gyerekeket is szidjad hogy nincs munkajuk es semmit nem ernek gratula
2021. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legalább megtudtuk az okát, hogy egy papíron 23 éves ember miért viselkedik tizenéves szinten.
2021. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
#21 Latszik benned semmi empatia nincs csak a rohadt munkát meg a penzt imadod
2021. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!