Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vásároltam egy használt GTA...

Vásároltam egy használt GTA V-öt. Külön megtudom hozzá venni az online-t vagy újra kell vásárolnom az egész játékot?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Jövőre fog megjelenni külön az Online. De egyébként miért nem megy a multi?
2021. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs külön online, az a játék része. A használt játékot elindítani, de még csak telepíteni sem tudod anélkül, hogy nem jelentkezel be a hozzá tartozó Social Club fiókba. Ha pedig azt is megkaptad, akkor a játékot elindítva a menüből kiválasztod az Online-t, és rögtön csatlakozol is.

Ha úgy vetted meg a játékot, hogy nem kaptál Social Club fiókot, akkor átvertek, mivel lemezes kiadás esetén is az aktivált online fiók számít, a lemezek ekkor nem használhatók már semmire (berakod, elindítanád a telepítést, és rögtön be kellene jelentkezni a fiókba, ami neked nincs meg, a kapott kód pedig fel lett használva, azt kétszer beaktiválni nem lehet egy másik fiókhoz).

2021. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Üzletből vettem, használtan ps4-re. Tudtam installálni, játszani is vele, viszont a multit nem tudom elindítani. Ps pluszt kér hozzá :/
2021. okt. 13. 01:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a PS4 teljesen más. A játékkal semmi gond, PS Plus-ra kell előfizetni. Ha jól tudom még mindig van 14 napos trial, azt aktiváld, aztán fizess elő rá. 18 000 forint 1 évre, de akciósan 13 500 szokott lenni. Valószínűleg a black friday környékén akciós lesz, vagy legkésőbb decemberben a PS "szülinapja" vagy karácsony környékén. Van 1 hónapos a 3 hónapos előfizetés is, de azok hosszú távon nem érik meg.
2021. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!