Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy látjátok, tényleg leáldoz...

Hogy látjátok, tényleg leáldozóban vannak a single player videójátékok ideje?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 23:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Főleg PC-s körben?
2021. júl. 27. 23:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rengeteg jó single játék készül? Kétlem.
2021. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én egy évben 3-nál nagyon több AAA-s címnél többet nem tudok megszámolni. Az indie játékok más kategória. Max RPG-k jelennek meg, amik több, mitn 3 darab egy évben, de az meg nem a stílusom.
2021. júl. 28. 00:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva. Az átlag embernek egyre kevesebb ideje van játékra, ennek a rétegnek pedig a single player játékok egyre népszerűbbek. Ami leáldozóban van az a grindelős mmo rpg-k
2021. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a marhaságot már vagy 20 éve hallgatom. Jöttek a multiplayer FPS-ek: a single játékoknak meszeltek! Jöttek az MMORPGk: a single játékoknak annyi! Jöttek a MOBA-k: a single játékoknak befellegzett! Jöttek a Battle Royale-ok: a single játékoknak vége, de most már tényleg! Közben meg ezrével jelennek meg a jobbnál jobb single játékok. Lehet, hogy nem AAA kategóriások, de én a Hades-ba vagy a Dead Cells-be több időt raktam, mint a tavalyi év bármelyik AAA címébe (pedig pl. az AC Valhalla-t is 100%-ra kipörgettem).
2021. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nincs leáldozóban. Az más kérdés, hogy értelmes NPC-t programozni nehezebb, mint egy szerver csatlakozást beállítani és mivel a szerver csatlakozást ha van saját szervered kb copy paste móddal be tudod rakni az új játékodba régiből, ezért olcsóbb, kevesebb időt igényel.


Én pl már hozzá se nyúlok olyan játékhoz, ahol erőltetik a multit (pl single az alap, de ha kell ez meg az, akkor multi coop, siege, PvP stb, vagy nem juthatsz tovább, vagy kötelező bemenned multiba hogy haladhass a történettel stb).

2021. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én miközben vigyorogva tolom a Mass Effect Legendary Editiont: Oh jajj, a single játékoknak befellegzett, mi lesz velünk... :D
2021. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!