Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars vagy AION?

Guild Wars vagy AION?

Figyelt kérdés
Egyértelmű kérdés.Érveket is kérek hogy miért jobb/rosszak egyik a másiknál,de ne ilyeneket hogy:azért jobb mer a másik szar
2010. aug. 25. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha tudtad volna értelmezni amit írtam akkor megérthetted volna hogy a wowot túl könnyűnek találom... nem vágod? egy 5 éves is eltud benne érni bármit csak idő kell hozzá a lineage-ben pedig dolgoznod is kell érte nem elég hogy gép előtt ülsz és ugyanazokat a sza ros questeket tolod hogy fejlődj meg pénzt kapj... ráadásul nem vagyok az l2-vel elfogult hiszen inkább azt ajánlom hogy próbáljanak ki mást is

én játszottam a

wow-al ( lvl 60 blood elf lock abbahagytam mert észrevettem hogy a szerveren nincsenek is kis szintű gyerekek mert mindenki képes benne elérni azta kur va lvl 80 at még a noobok is a nagy bossoknál vannak azt se tudják mi a wowban a pénznem de full szintjük megvan xD)

lienage-el ( lvl 52 abbahagytam mert rohadtul elnehezedik a játék és elismeréssel hagytam ott hogy oda tényleg tudás kell )

shaiya ( egy ingyenes játék grafikailag szerintem szebb mint a wow kb 4 faj van benne kicsit wow utánzat lvl 25 ig bírtam de visszamennék mert jó volt)

metin 2 ( rájöttem hogy az tényleg egy legalja kis ingyenes cucc... 1 jó faj van benne és mindenki azzal tolja)

age of andaron ( egész jó lenne a baj az hogy 4 hajstílus közül választhatsz és csak 1 néz ki jól ... ergo mindenki ugyanúgy néz ki)

Aion ( nagyszerű grafika wowhoz hasonló sablon kasztok néha repülhetsz ... ez elég gagyi)

sword of the new world ( szép grafika teljesen egyedi játék rendszer nem karid van hanem családod ezt mindenkinek csak ajánlani tudom majdnem a legjobb de elég gagyi a ruha választék benne.. mondhatni nincs is tehát egzotikum a grafikánál véget is ért+ jók a zenék xd)

vmi kung fus volt vagy 3 ( nekem mindegyik tetszett a kungfusok közül de sajnos akikkel játszottam megunták XD pech)

sok játékkal játszottam még... de valahogy mindet élvezhetőbbnek találtam a wownál...

most őszintén mért élvezik a wowosok azt hogy mindenki max szinten van ... mi a céljuk?? ( nekem pl az hogy eljutok max szintig és villogok a kicsiknek :D hogy " nédd mit elértem kis csira"

de wowban senki sem kis csira... tehát wowban a legalja noob is a lich kingnél ugrál és látszik rajta hogy noob meg hül ye mint a se gg de ennek ellenére is ott van a lich king partyba -.- kis nehézségi szintet tolhatnának egy petchbe de má úgyis mindegy me má úgy kinőtte magát a játék meg má oan öreg, hogy egy server restartból csak balhé lenne ... ez a very easy mód nem járja 1 online game-nél

de a lineage extreme hard módja se... azon meg könnyíthetnének :D

talán épp ezért tűnik úgy hogy elfogult vagyok a lienage val szemben ... mert ott minden balance-ban van

a grafika jó

kaszt mennyiség perfect

faj mennyiség jó

játékélmény picit nehezebb az átlagnál de élvezhető

az össze többiben nagyon monoton az összes

wow ban:

grafika szar

kaszt: sablon van kb 10 és nem, a hülye talend pontjaitok nem javítanak ezen a tényen főleg hogy off os szerón az elsőt lvl 10 után kapod

jatékélmény : könnyű de lassú a lényeg az hogy sablon questeket csinálj úgy mint egy gép és máris te vagy az ász

az összes többi meg ingadozó

tehát még ennyi év után sem találtam számomra az l2-nél jobb játékot de nem vagyok oan mint a wowosok hogy elfogultan évtizedekig ülök ugyanaz a játék előtt céltalanul én aztis meguntam 1-2 hónap után :)

2010. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Valaki tudna mondani egy aion német szervert?

Amin nincsenek szorzók hanem normális olyan mint az eredti azt megköszönném.

2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

23:06-os:

Miért jó attól a Lineage,mert "tényleg játszani kell",hogy elérd a max. szintet meg ezeket?Egy játékot élvezni kell,nem végigszenvedni a max. szintig.Meg,ha valakinek nincs rá elég ideje?

2010. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

most itt elég sokan eltértek a témától...arra kellett volna válaszolni,amit a srác feltett kérdésnek. Szerintem Aion-t válaszd! én az Infinite Aion tört szerveren játszom lassan egy éve,és nagyon tetszik a játék,még akkor is ha két faj van.

Ja és én sem szeretem a WoW-ot mert 1 hét alatt megunom,akárhányszor neki kezdek,de hogy ha elérted a max szintet meg minden jó cuccod megvan,akkor az a lényege a játéknak,hogy az ellenfél ellen harcolj,mint kb. minden MMO-ban!L2-ben is a pvp meg a pk a lényeg,azt is csak nagy szinten jó cuccokban lehet tolni normálisan és full élvezettel. Aionban ezt szintén nagy szinten jó csinálni,amikor már ki instáztál magadnak egy jó kis fegyvert,meg rucit. Szerinted miért találták ki Wow-ban a hordát és az allyt,Aionban pedig azt hogy ez a két faj ellenséges?!...

Szóval szerintem Aion!! nagyon tuti játék

2010. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló:A Lineage 2 iszonyat egy mmo.Kipróbáltam és egyből delete...És a WoW-ban i van a fajoknak kultúrája...
2011. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!