Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz hogy a GTA IV a legkirály...

Igaz hogy a GTA IV a legkirályabb játék?

Figyelt kérdés
Akik így gondolják azok írják be ide hogy igen a többiek nem érdekelnek :D
2010. aug. 23. 09:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
De itt nézd meg, ezek a legjobbak PC-n, felül a jelenlegi legjobbak, alul a mindenkori legjobbak, jobbra lent pedig a legutóbb értékeltek.
2010. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A 97% egy brutálisan jó eredmény az nem kétség, és többnyire meg is érdemli, bár a PC-s portolással foglalkozhattak volna többet. (Hozzáteszem, hogy a 97%-ot a PS3-mas verzió kapta meg, a PC-s csak 88-at kapott, biztos ezek miatt a hibák miatt, amiket leírtam). Én is szoktam vele, mert tényleg nagyon sok mindent lehet benne csinálni. A "béka segge alatti" szöveggel lehet, hogy kicsit túloztam, de mégis csak a 129. helyen áll a legjobb játékok listáján, ami elött jó pár másik játék áll. De persze az a legfontosabb, hogy kinek melyik játék tetszik legjobban és amelyikkel legjobban elszórakozik. A kiakadásom egyetlen oka, csak az volt, hogy leszóltad azokat, akiknek nem tetszett a játék...
2010. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
nem szóltam le de az elején megmondtam hogy csak az írjon ide akinek tetszik a játék azt egyébként láttam hogy 97%os a ps3 és a pc kevés lehet tényleg nem a legkirályabb játék de szerintem a legjobb GTA
2010. aug. 24. 06:35
 24/33 anonim ***** válasza:

Még a legjobb GTA-tól is nagyon messze van.

A GTA IV esetében mindent a grafikára tettek fel, így az egész hangulat és történet nagyon lapos lett, egy hét alatt végigjátszható, egy idő után nagyon unalmas.

Szerintem a legjobb GTA nem kétséges, hogy a Vice City, azt a hangulatot, azt a történetet még semmi sem tudta utánozni(a kategóriájában természetesen).

2010. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

szerintem nemrosz játék

de wow jobb

2010. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
ja csak ott minden második ember kocka ráadásul ég fizetni is kell érte én még pézért sem játszanék vele...
2010. aug. 24. 20:04
 27/33 anonim ***** válasza:
törtön is vannak jó szerok és ott nemkell fizetni
2010. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Törtön, ahol a 10-13 évesek játszanak? Köszi, inkább nem!
2010. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
a red dead redemption alázza... ennyi
2010. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
na azt megnéztem az rohadt jó játék csak kár hogy pc-re nem adták ki :(
2010. aug. 25. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!