Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz hogy a GTA IV a legkirály...

Igaz hogy a GTA IV a legkirályabb játék?

Figyelt kérdés
Akik így gondolják azok írják be ide hogy igen a többiek nem érdekelnek :D
2010. aug. 23. 09:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A GTA IV egy xar. Ha GTA, akkor már inkább Vice City, vagy San Andreas.
2010. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy a legkirályabb játék... A Half-Life sorozat a legkirályabb játék, a legnagyobb játékösszesítő oldalakon.
2010. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
nekem tetszik és kész ja és nem arra voltam kíváncsi hogy a te legnagyobb játék összesítő oldaladon melyik a legjobb játék -.-"
2010. aug. 23. 16:49
 14/33 anonim ***** válasza:

Akkor most őszintén, mire voltál kíváncsi?

Arra, hogy a GTA IV-e a világ legjobb játéka? NEM!

2010. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nézz fel a gamerankings.com-ra, aztán ott meglátod, hogy hol van a GTA IV... A béka segge alatt.
2010. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Ha mindenféleképpen tudni akarjátok akkor elárulom arra voltam kiváncsi kinek tetszik nem arra hogy kinek nem ... és ne írogassatok mindenféle hülye kritikus oldalakat mert azokat nagyon utálom bármelyik játékról legyen is szó azok az oldalak csak szarozni tudnak mindent legalábbis szerintem csak hogy ők még pénzt is kapnak érte!
2010. aug. 23. 18:31
 17/33 A kérdező kommentje:
na megnéztem hülegyerek gyönyörűséges oldalát és kiderült hogy 97.00% GTA IV na az aztán tényleg a béka segge alatt van meg szeintem az iQ szinted is :)
2010. aug. 23. 18:34
 18/33 anonim ***** válasza:
Az összesítő végeredményt kéne megnézni. Az első hely közelében sincs, szóval közel sem a legkirályabb játék... És olyat egyáltalán nem mondtam, hogy rossz játék lenne. A beszédstílusod alapján egy 13 év körüli kisgyerek lehetsz, akinek csak a monitor elött nagy a pofája, ha valaki olyat mondd, ami neki nem tetszik.
2010. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nagyon jó játék, de nem a kedvencem.
2010. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
én csak azért mondom mindezt rád mert elmondtam fennt hogy csak az írjon akinek tetszik a játék, meg azt mondod hogy a béka segge alatt van amikor 97%-os
2010. aug. 23. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!