Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszerre lehet 2 WoW a gépemen?

Egyszerre lehet 2 WoW a gépemen?

Figyelt kérdés
Úgyértem nem egyszerre 2 WoW futtatva, hanem egyszerre 2 WoW könyvtár. 2 szerveren játszok, és nem egy patchel dolgozik a 2. Ha van valakinek más megoldása arra hogy anélkül tudjak mind2-n játszani hogy kétszer telepítsem fel, akkor írja meg kérem.
2010. aug. 21. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre akár 12 is lehet csak hely kérdése. Csak mikor patchelsz, ki kell törölni annak wow.exe és launcher.exe-jét amelyiket NEM akarod. Aztán vissza tudod állítani lomtárból.
2010. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amit az előző mond az hülyeség, ugyanis csak azt patxheli az updater amelyiket legutoljára használtad!
2010. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó ez nekem még újdonság, én mindig úgy patcheltem...
2010. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg úgy érdemes patchelni, hogy a patchet bemásolod a WoW főkönyvtárába és Launcher ellenőrzi majd telepíti arra a WoW-ra amelyiknek a főkönyvtárába tetted. Patchelés után ki lehet ezeket a patcheket törölni onnan.
2010. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha van egy adathordozód, amire ráfér, kimásolod rá a wowot,eltávolítod a hordozhatót, felpatcheled a gépen maradtat, majd visszamásolod a hordozhatóról.
2010. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak felesleges ez a sok hercehurca a hordozhtaóval :D
2010. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!