Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen billentyű kombinációkat...

Milyen billentyű kombinációkat tudtok GTA IV-hez?

Figyelt kérdés
Mert megnéztem az irányítást de nemtom pl: hogy lehet taxit hívni, kódot beütni (azt tudom hogy valami számítógépen kell ami a játékban van de hol???) nem vagyok egy nagy cheater de ki szeretném próbálni milyenek vannak !!
2010. aug. 21. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
w, a, s,d jobbra balra fel le, g, h, f, 1 ,2 ,3 ,4 5, space, shift, ctrl, tab, esc
2010. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy ezt most jópofaság végett irtad-e ide (ha azért írtad elárulom nem vagy az) annyira hülye nem vagyok hogy tudjam hogy a,w,s,d vel kell közlekedni viszont azt jó lenne ha a többiről meg elárulnád mi mire való mert felőlem kiirhatod az egész billentyűzetet attól én nem leszek okosabb..
2010. aug. 21. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nem játszottam még vele de tudtommal a telefonodba kell beirni
2010. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja azt tudom x cheaten úgy van írva hogy be kell írni valami szöveget a számítógépbe hogy engedélyezve legyenek és utánna kell beütni a mobilba
2010. aug. 21. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmiféle engedélyezést beállítani.Csak annyi hogy megnyomod a Azt a nyilat ami felfelé mutat,úgy bejön a teló,majd mégegyszerugyanezt és írhatod a cheateket:Élet kód:4825550100

Tudok még többet.Csak nem írom le

2011. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 juhynator14 válasza:
nekem billentyűzet kiosztás kellene. valaki írja már le nekem. köszönöm.
2011. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
na és mit kell benyomni hogyha kéri a tab-ot????
2012. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!