Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen alkoholt vagy alkohol...

Milyen alkoholt vagy alkohol kombinációkat ajánlotok a biztos "berugás-hoz"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nagyon olyan vagyok, ha elmegyek bulizni iszonyúan feszengek,mert mindig azt hiszem, hogy mindenki engem néz :S szóval nem érzem jól magam..és ez a feszengés álltal (többen is mondták már) "nem hat" rám az alkohol:S viszont ugy lehet h kicsit el tudnám már magam engedni ha egy kicsit becsicsentenék :D nem ugy akarok hogy talaj részeg legyek csak hogy ez a feszengés elmuljon...

Most speciel hétvégén ittam: 4 serryőszilét (1,5 dl serry/0,5 dl őszi),1 jintonicot (fele-fele arányban),egy jägeralmát (szintén fele-fele), egy jägercolát (ez is fele-fele) + szivtunk is egy kicsit...ÉÉÉÉs semmi hatása nem volt,mintha nem is ittam volna egy korty alkoholt sem :S

Várom az ötleteket:D

Előre is köszi:)

(csak norm válaszokat kérek)


2009. ápr. 15. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jéger-red bull! Állítólag nagyon üt!!!

Várom róla a tapasztalatodat/tapasztalatokat :)

2009. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hááát öcsém, bírod rendesen!!!

Én amikor szerelmi bánatomban gyorsan "ki akartam végezni" magam, portorico rumot ittam pezsgővel.

Mit ne mondjak: túl jól sikerült!:)

2009. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sok mindent kiprobàltam,ami nekem nagyon ütös volt az két pohàr vörös bor,és rà két pohàr pezsgö..

Azt se fogod tudni hol vagy.

Amugy a baràtnöm nagy Tequilla rajongo,abbol se kell csak 2-3 adag,tuti hatni fog.

Föleg ha ràiszol sört,vagy egy kis fehér bort.

Ja és sokan àllitjàk hogy a hàzi pàlinkànàl nem kell erösebb,ütösebb alkohol.

Én nem probàltam,mert iszonyu büdösnek tartom.

2009. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Unicum+sör, 3* ilyen sorrendben. Házipálesz tisztán.

Bármilyen sör vagy bor és végül két pohár pezsgő.

Ezek jól kipróbált receptek.

2009. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

mennyire tájékozatlanok vagytok néhányan! minek mész bulizni ha feszengsz? én simán finom jo minöségü borokat, pezsgöket iszok( nem is keverem) mégis betudok rugni. nem kell itt sörözni meg unikum meg amit itt összevissza beszélnek. a szívásrol meg annyit hogy hát ha nem éreztél semmit.. elég szar anyag lehetett.


ja és miért kevered üditövvel a piákat? igy feleannyira sem hat. ha nemtudod tisztán meginni és ráöbliteni akkor minek iszol egyáltalán?

2009. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mindegy hogy egyszerre megy le vagy ha külön iszom 2 másodpercel késöbb menne le az üditő??!!!szerintem rohadtul mindegy..

a többi ötletet köszi,majd kipróbálom :D:P

2009. ápr. 15. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

cherry

és

Gintonic


amúgy pálinka, attól úgy beb*szol mint a disznó

2009. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
uzo v fekete absinth
2009. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jolvan na!Épp nem volt kedvem megnézni, hogy kell pontosan írni:P de azért köszi, hogy emlékeztettél a helyesírásra;-)
2009. ápr. 16. 07:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Tuti én sem fogom jól leírni(bocsánat:() de én a 70%os puerto ricoi rumtól úgy fejre álltam mint a sicc.Nah eza totál berúgás.Egyszer fordult elő,am a titok a sok ital:D
2009. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!