Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen alkoholt vagy alkohol...

Milyen alkoholt vagy alkohol kombinációkat ajánlotok a biztos "berugás-hoz"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nagyon olyan vagyok, ha elmegyek bulizni iszonyúan feszengek,mert mindig azt hiszem, hogy mindenki engem néz :S szóval nem érzem jól magam..és ez a feszengés álltal (többen is mondták már) "nem hat" rám az alkohol:S viszont ugy lehet h kicsit el tudnám már magam engedni ha egy kicsit becsicsentenék :D nem ugy akarok hogy talaj részeg legyek csak hogy ez a feszengés elmuljon...

Most speciel hétvégén ittam: 4 serryőszilét (1,5 dl serry/0,5 dl őszi),1 jintonicot (fele-fele arányban),egy jägeralmát (szintén fele-fele), egy jägercolát (ez is fele-fele) + szivtunk is egy kicsit...ÉÉÉÉs semmi hatása nem volt,mintha nem is ittam volna egy korty alkoholt sem :S

Várom az ötleteket:D

Előre is köszi:)

(csak norm válaszokat kérek)


2009. ápr. 15. 14:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
1,5 liter vörösbor, 2 deci konyak és fél liter házi szilvapálinka. 6 óra kiesett az emlékezetemből, elvágták a szalagot. Olyan qrva másnapos lettem, hogy utána negyed évig nem ittam semmit.
2010. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
régen én is jól bírtam a piát. de rájöttem a titokra: mindegy hogy mit, csak gyorsan idd, és sokat :D én is szintén a fél éjszaka kiesett - szindrómát tapasztaltam :P
2011. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!