Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segitene pokert tanulni?

Valaki segitene pokert tanulni?

Figyelt kérdés
NAh szoval azvan, hogy megtetszett a játék:) de magyarul SEMMIT nem tudok arrol, h hogy kell játszani:S valaki létszi segítsen,részletesen irja le az alapoktol h hogyan kell játaszni vaggy küldjön linket! Elöre is köszönöm:)
2010. aug. 16. 22:51
1 2
 1/13 Gumicsizmafőzelék válasza:

melyik fajta pókerre vagy kíváncsi

az 5 vagy a 2 laposra?:D

2010. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
2010. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ööö xD inkább az 5 laposra!
2010. aug. 17. 10:57
 4/13 anonim válasza:
egyszerű mindenki kap 5 lapot kézbe még mielőtt megnéznétek kell betenni egy megadott összegnyi alaptétet.Utána lehet emelni, DE NEM MUSZÁJ vagyis ha jó lapjaid vannak akkor azt mondod hogy emelsz x-összeget, vagy ha nincsenek jó lapjaid akkor azt mondod hogy passz és akkor megy tovább a játék.Viszont ha valaki emelt előtted akkor vagy megadod azt az összeget amit az előtted lévő ember emelt vagy pedig bedobod a lapjaid és nem játszol tovább ebben a körben.Vagy ha úgy gondolod akkor azt is mondhatod hogy szerinted neked jobb lapjaid vannak ezért megadod az összeget és még ráemelsz arra az összegre még egy összeget:D Na és ha lement szépen ez az első kör akkor lehet lapot cserélni. Te kiválasztasz maximum 3 lapot amit akarsz cserélni és ehelyett kapsz ugyanannyi lapot amennyit bedobtál, DE NEM MUSZÁJ lapot cserélni.Na és van még egy köt amikor lehet emelni és utána az viszi a kört akinek a legerősebb lap volt a kezébe:D remélem érthető;)
2010. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

az előző vagyok ezt kihagytam a lapok erősségét:

2,3,4,5,6,7,8,9,10,J,Q,K,A

1.legkisebb lap a magas lap vagyis hogy nincs semmid:D

2. utána a pár az ász pár a legerősebb a 2es pár a leggyengébb(ez mindenhol így van)

3. 2 pár PL: ezek vannak a kezedbe: JJ KK 9

4.drill(3 azonos) PL: J,J,J,6,3

5. számsor (mindegy hogy milyen színű lapokból áll)Pl:(Pikk)4,(pikk)5,(Szív)6,(Treff)7,(pikk)8---5 LAPPBÓL ÁLL!!

6.színsor: itt csak az a lényeg hogy egy színűek legyenek a kárták pl: 5 pikk ----EZ IS % LAPBÓL!!!

7. full house egy drill és egy pár PL: 5,5,5,K,K

8.poker- 4 azonos 6,6,6,6,5 NAGYON RITKA:D

9. Straight flush- számsor ami egy színből van: PL:Treff mindegyik: 5,6,7,8,9

10. ROYAl flush 10,J,Q,K,A egy színből!!!! a legerősebb egy életben csak egyszer:D

remélem segítettem ha valamit nem értesz akkor kérdezz nyugodtan:)

2010. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huha... Köszönöm a válaszod:) De Nemnagyon értem sajnos:(
2010. aug. 18. 10:28
 7/13 A kérdező kommentje:

a második részt amit irtál azt ugy nagyjábol értettem de "1.legkisebb lap a magas lap vagyis hogy nincs semmid:D " ez mit jelent?

És a számokat amiket irtál elé, ugy vannak erösségi sorrendben ugye?

az elsö résznél meg azt nemértem h hogy kell huzni.. mert aztmondtad h 3lapot leteszek és választhatok helyette másikat. ezt lécci magyarázd el:)és ha jó lapjaim vannak akkor mind az 5öt le kell raknom, vagy pedig mondjuk azt a 4et amii jó lap és a maradék egy marad a kezemben?

2010. aug. 18. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a gyakorin akarj pókert tanulni.Van rengeteg könyv a témában és nem csak 2 meg 5 lapos póker van, van még legalább 3 fajta.Abszolút fogalmad sincs a játékról, tehát itt nem lehet elmagyarázni.(mivel az előttem szóló tökéletesen leírta az 5 lapos "lebutított" lényegét, de azt sem vágod mi a magas lap.)

[link] itt nézelődj.

2010. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
...kösz xD
2010. aug. 19. 15:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit még a másik hozzászólónak hogy az a "szív" bizony a kör. :DD
2010. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!