Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítene nekem valaki svéd...

Segítene nekem valaki svéd nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,nagyon érdeklődök a nyelvek iránt.Anya nem engedi,hogy járjak más nyelvű tanárhoz,hiszen én németül tanulok a suliban.Szeretnék tanulni még svédül és angolul.Ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném:)
2011. jún. 30. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ide járhatsz beszélgetésekre

[link]

2011. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni,neten keresztül kellene a segítség.
2011. jún. 30. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez egy nehéz kérdés. Egyedül/jó tanár nélkül bármilyen nyelven nehéz megtanulni, ráadásul svédből tudtommal nincs is normális nyelvkönyv (leglaábbis mi még nem találkoztunk vele az egyetemen). Ha segít, amiből mi tanulunk, az a svenska utifrån, ezt torrentben le tudod tölteni elég sok helyről, hanganyaggal és gyakorlófüzettel együtt. A munkafüzetekŰ/tankönyvek amiket használunk még: Form i Fokus (szintén könnyen letorrentezhető:D), és Övningskompendium i svenska, valahonnét ez utóbbit is le lehet tölteni.

Egyébként ha később is érdekelni fog, akkor az ELTE BTK Skandinavisztika karán van svéd szak, és én csak ajánlani tudom.

Angolhoz szerintem menj át a szomszéd osztályba, akik angolul tanulnak, aztán kérdezd meg a kezdőknek mikor vannak órái, hátha van amire be tudsz járni. A tanárok nem fognak megenni miatta szerintem. Ha meg nincs olyan, akkor megkérheted az egyik évfolyamtársad, aki angolos, hogy segítsen. Tankönyvnek a New Headwayt ajánlanám, ezt szintén könnyen le tudod tölteni torrentben hanganyaggal, munkafüzettel, megoldókulccsal együtt.

Kitartást :)

2011. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nézd meg ezeket:


[link]

2011. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyan segítségre gondoltam,hogy itt online..tehát ha kérdésem van,akkor esetleg választ tudnak adni rá,szavakat írnak le nekem..emailben.:)
2011. jún. 30. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is svédül akarok tanulni. Nem akarsz együtt tanulni?


[link]


itt akár egyszerre lehetne angolt és svédet tanulni :)

2011. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem,mindent akarok:D*-* mozgassunk meg minden követ:DD
2011. jún. 30. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Oké akkor felvehetsz msn-re:

leah1146@hotmail.com


És akkor ma vagy holnap kezdhetjük :)

Mondjuk én is még kezdő vagyok.

2011. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Aztán nehogy terhes legyél a sok svéd szótól.
2011. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kívánok teherbe esni a szavaktól;)
2011. júl. 1. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!