Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow Sixben hogyan tudnak...

Rainbow Sixben hogyan tudnak ennyire gyorsan lelőni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem vele játszani néhány napja, a Newcomer részén játszom még. Elég jó vagyok amúgy FPS játékokban, de egyszerűen nem tudom, hogy itt hogyan tudnék már jobb lenni. Alig tudok killeket szerezni, és pillanatok alatt megölnek egy szemtől szembe küzdelemben. Kb. reagálni nincs időm. Xbox one-on játszom, esetleg a Rainbow az összevonja a különböző platformok játékosait? Lehet, hogy PC-n játszik a legtöbb?
2020. máj. 17. 17:37
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

miert ott nem lehet mas konrolert hasznalni?


gyakorolnod kell tobbet

az is lehet hogy nem eppen tisztesseges jatekosok...

2020. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Siege-ben nincs crossplay, Xboxosok csak Xboxosok ellen játszhatnak. A PC-sek el sem tudják képzelni, hogy milyen szinten lehet kontrollerrel célozni, egy Xboxos haverom a CoD Warzone-ban már 40 győzelmen is túl van, és állandóan azzal gyanúsítgatják, hogy hacker, egérrel játszik, stb. Pedig csak 12 éve gyakorolja a kontrolleres célzást.
2020. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hiába játszol a Newcomer módban, ott nem csak újak vannak. Tele van smurfökkel, akik már régóta nyomják, csak csináltak egy új accountot, hogy sok fraget szerezhessenek az újak ellen.
2020. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok gyakorlás, én is sok FPS játékkal játszottam, de lassan 200 órám van benne és még mindig vannak pocsék köreim.

Szóval ez kicsit nehezebb mint egy CS:GO, idővel majd belejössz.

2020. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!