Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow Six Seige logika?...

Rainbow Six Seige logika? Valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés

Ugye a játék egy 5v5 alapú taktikai fps. Valaki elmagyarázza, hogy az játékosoknak milyen logikájuk van?... Nem az első eset, hogy olyan emberekkel rák egy csapatba a játék akik rusholnak, rohangálnak befele/kifele (mintha Call of Duty vagy Battlefield lenne), aztán az esetek nagy többségében szétlövik őket. Én meg ott állok 1v4 vagy 1v5 szituációban és persze, hogy lelőnek, bekerítenek. És ezek után kapom az ívet, hogy mekkora noob vagyok még abban a pillanatban indul a Vote Kick is. Szóval valaki akik érti ezeket az emberek világosítson fel.


(Tipp: Lehet azért, mert most minden gyerek otthon van a világban és azokkal rák nagy százalékban össze?)



2020. ápr. 9. 01:00
 1/4 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, azt hiszik hogyha rusholnak jobbak:*)
2020. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a baj, nem rég kezdtem el a játékot egy nagyobb kihagyás után, tehát teljesen újra kezdtem.... bakker,rankedezni nem bírsz,mert 1v5 van,persze a csapattársaid végig kussban vannak,aztan a végén egy közös noobozással és f+ck yourselfezéssel köszönnek el.

Főleg hogy kezdő vagyok,és miattuk buktam 2 rankot (Silver II -> IV)

2020. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az agresszív játék és a rush nem egy és ugyanaz. Ne hibáztasd a csapattársaid csak élvezd a játékot és fejlődj. Örülj neki hogy gyakorolhatod a clutch szituációkat mert erre ritkán adódik lehetőség. Ha mégis meghalsz és szidnak a csapattársaid akkor mute-old őket és ne foglalkozz velük.
2020. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rékoknál lesz a hiba
2020. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!