Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan fejleszthetnem magam?

Hogyan fejleszthetnem magam?

Figyelt kérdés
minden jatekot azert jatszok csak, mert elvezem a haverjaim tarsasagat, viszont a tetteim mögött nincsenek eszervek. lolozunk a haverokkal ök mar platosok, en meg gold vagyok. ha jatszunk ök megnyerik nekem a jatekot en meg csak kullogok hatul. evek ota jatszok mar(napi 5-6orat, sokszor többet is) tudom is sok esetben mikor mit kene tennem, de nem azt teszem. mikor cselekszem nem tudok gondolkodni. van erre valami megoldas, hogy jobb legyek? hianyzik belölem a logikus gondolkodas? nem csak lolban, hanem akar unoban is ugyanez a helyzet: nem gondolkodom csak dobalom a kartyakat pedig tudom, hogy meg kene jegyeznem milyen szinek mentek ki, de nem erdekel csak jatszok. valaki ötletek? 23f

2020. ápr. 2. 02:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod alapján ezek a játékok nem neked valók. Hagyni kell a francba. Én sem tudok RTS-t játszani, mert nekem pl túl gyors, én élvezni akarom a játékot, nem vadul kattintgatni, ezért nem is megy. Nem mindenkinek fekszik minden játékstílus. Nem mindenkinek fekszik minden játék. Persze tanulható, DE akkor annak mi értelme? Abba gondolj bele, hogy minden játék egy bizonyos mechanizmusra épül. kő-papír-olló stb... Vannak akik ezt kiismerik és a végtelenségig alkalmazzák.Ők már nem játszanak, csak alkalmazzák a sémákat! Az élmény veszik el, versengéssé válik, görcsös önismétléssé!

Ha évek óta játszol és nem jutsz előre, akkor egyértelmű, hogy ez nem a te stílusod (mármint a játék). Mondom én is erőltettem így az RTS-t de nem ment.


Hagyd, boldogabb leszel! Amikor egy játék miatt görcsölsz, akkor hagyni kell a francba!

2020. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom: ha nem élvezed, vagy nem vagy jó benne, ne erőltesd! A tanítványaimon ugyanezt látom: játszanak egy játékkal, mert MUSZÁJ, hiszen mindenki azzal játszik, de nem is élvezik. Van CS:GO osztályom, LoL-os osztályom, Fortnite-os és Minecraftos osztályom is: mindegyikük úgy érzi, hogy kötelező azzal játszania, amivel az osztálytársainak, különben ki lesz közösítve.
2020. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!