Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Football manager 2010-ben az...

Football manager 2010-ben az editorral létre akarom hozni saját magam, de a dátumoknál nem marad úgy a születési dátumom vagy a szerződésem kezdete. Hanem vagy 1930-ra vagy 2029-re ugrik. Valahogy meg lehet buherálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmm..Én még nem próbáltam de ez a probléma megtörténhet elméletben: Ha nem vagy kb. 15 éves, akkor a játék automatikusan átjavítja a szül. dátumot. Most hogy ez pont 1930 vagy 2029, azt nem tudom. A szerződésre ugyan ez vonatkozik. Mondjuk ha 13-14 évesen is szerződésed lenne (vagy volt), akkor átjavítja a játék.

Bár editorral régen kísérleteztem (magam szerkesztette adatbázis frissítés és stb.), de ez tűnik nekem valószínűnek. Ha nem így van, akkor nem tudom, de még gondolkodok.

2010. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!