Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az "elveszett...

Melyik ez az "elveszett világos" dinoszauruszos sorozat?

Figyelt kérdés

kb. 20 éve láttam, és ha jól emlékszem, tényleg "Elveszett világ" volt a címe. Sajnos ezen a címen nem találtam, csak a "népszerű" sorozatot.


Ebben is hőseink egy dinoszauruszok lakta földre sodródnak, ahol találkoznak egy lánnyal aki együtt él/jó barátja egy beszélő majomnak, akinek mindig úgy köszön a lány felemelt ököltartással, hogy: "akubane".


Mond ez bárkinek bármit? :D


2019. júl. 16. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Land of the lost


1991-es


Nagy gyerekkori kedvencem

2019. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legalábbis azt hiszem
2019. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez az, köszi!

Épp most idézem vissza régi kedvenc sorozataim, és ugyan ezen a címen találtam egy low-budget sorozatot, ami nem rémlett, hála neked újra nekileselkedtem és találtam még egyet, amivel már tudtam párosítani az emlékeim.


Én is nagyon szerettem, igaz valószínűleg visszanézve már nem lenne annyira izgalmas. Épp ma jutott eszembe a Sinbad is, azt azért könnyebb volt visszakeresni, az alapanyagok híja miatt.

2019. júl. 16. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
A Sinbad-ot én égre-földre kerestem a neten már elég régóta, de sajnos sehol sem lehet megnézni :(
2019. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
magyar szinkronnal legalábbis
2019. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Angolul fent van a youtube-on, de nem a legjobb minőségben.


Hogy szerettem ennek is a "főcímzenéjét", ahogy meghallottam ma, viszatértek a nosztalgikus emlékek.

Sajnos magyarul egy másfajta Sinbad elérhető, de nekem az kellene, amit gyerekként néztem.


Gondolom a régi filmeket is kedveled nem?

Mint a Legenda - Tom Cruise és Mia Sarah volt azt hiszem a főszereplő, és unikornisok, és egy ördögfejű gonosz van benne. Valamint a Fantasztikus Labirintus, koboldokkal és David Bowie-val.

2019. júl. 16. 17:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudsz még ilyen sorozatokat ajánlani? Lehet most nem jut eszembe jó néhány, pedig emlékeim szerint elég sokat követtem és szerettem.
2019. júl. 16. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Time Trax - Hajsza az időn át

Föld 2 - A világűr Robinsonjai

Sliders

Spellbinder - Mágusok

Nyomorultak (rajzfilmsorozat)


hirtelen ennyi jutott eszembe

2019. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ó köszi, vannak itt azért ismerős címek. Bedobok még párat: Babilon 5., Quantum Leap, Végtelen történet sorozat, Amazonas – az őserdő foglyai. Hiányoznak azt ilyen „hiánypótló” fantasy-k, oké, hogy van néhány, főleg szuperhősös, de annyira nagy durranások nincsenek, régen azért több fantasy kalandsorozatot gyártottak még a technikai (CGI-elmaradottság) ellenére is.


Nem hiszed el, de a Spellbindert kb. fél éve néztem újra. Akkor is valahogy rám jött, hogy meg kell keresnem egy sorozatot, amiből részletekre emlékszem, és valahogy megtaláltam. Szintén youtube-os „ismétlés”, oda azért feldobálják a régi sorozatokat, még ha nem is a legjobb minőségben.

2019. júl. 16. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:

nálam ez valami mánia, hogy összegyűjtöm a gyerekkoromból megismert/megszeretett filmeket, rajzfilmeket, sorozatokat.

Nem tudom miért, de jó újra megnézni őket. :) Felidézi a régi szép időket :)

Még ha mai fejjel másképp is nézem őket, kicsit gagyinak, ósdinak tűnnek, de gyerekként ezek nagy hatással voltak rám. :)


Ugyanígy vagyok a zenével is. Szeretem hallgatni a 90-es évek dance, hiphop, disco zenéit.

Noha a mostani zenei ízlésem teljes ellentéte ezeknek. :)

2019. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!