Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca utolsó évad...

Trónok harca utolsó évad spoiler! Ti mit szóltatok hogy meghalt a sorozat legjobb csaja? Változott ezáltal a gyilkosáról a véleményetek?

Figyelt kérdés
Daenerysre és Jonra gondolok. Ti mit szóltatok hozzá hogy a sorozatalkotók kiírták a legjobb csajt a szériából? Ráadásul a szerelme/rokona ölte meg. Ti nem utáltátok meg ezért Havas urat?

2019. jún. 6. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt tette amit kellett.
2019. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
ezt mát többször leírtam hasonló kérdésekre válaszul,így ide is valami hasonlót írok.az a karakterrombolás ami ezen évadtól nagy ívben jellemző volt Daenerysre ezt hozta magával.tudvalevő dolog volt a halála,de valahogy mégis reménykedtem benne hogy azok után amit tett,amit elért,végül az övé lesz a vastrón.ám ekkor jött az ominózus epizód amelyben Drogon hátán elpusztított ártatlan nőket és gyerekeket egyaránt.ez volt az a pont amikor tudtam hogy neki vége van.számomra Havas mindig is egy halvérű figura volt,max 2x volt egy "na mia fene ilyet is tud" érzésem vele kapcsolatban,egyszer a fattyak csatájában meg még előtte valamikor.szóval Dany halála egy a számomra jellegtelen karaktertől volt nagyon kiakasztó,kevésbé lett volna az ha egy epic harcjelenet során az éjkirállyal szemben veszti életét. de ez az évad egy összecsapott f.stenger volt kb
2019. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a sorozat gyilkosairól változott meg a véleményem.
2019. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem utáltam meg, ugyanis abban a helyzetben Dany megölése indokolt volt, akármekkora baromság is volt az egész. Mindenkinek a halálát okozta volna, ha nem ölik meg.


A sorozat alkotói voltak teljesen hülyék és olyasmivel indokolták Dany ámokfutását, aminek semmi értelme sincs. Dany és Grey worm is azt mondja, hogy azért ölik meg a katonákat, mert nem voltak rabszolgák és önként szolgálták Cerseit. Ami nem így van, a sorozat készítői és a karakterek is teljesen elfelejtették, hogy Westeroson feudalizmus van. Egyik katonának sem volt több választási lehetősége, mint egy rabszolgának.

2019. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

itt van róla egy fanpage szerűség én azóta itt vígasztalódom


[link]

2019. jún. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Túlértékelt és veszélyes volt, amit csinált. Tipikus totelariánus viselkedése évadokkal ezelőtt ellenszenvet váltott ki azokban, akik ismerik az emberi történelmet.
2019. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"kiírták a legjobb csajt a szériából"


Már 2-3 évada teljesen logikátlan fordulatok voltak, karakteridegen döntések és párbeszédek, kínos fanservice, de az egyetlen ami szerinted megér egy kérdést az az hogy egy "jó csajt" megöltek. Ebből is látszik hogy a nemcsak a történet minősége esett óriásit az 5. évad vége óta hanem a rajongóké is.

2019. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Ja és undorító az írók kettős mércéje is:


Joffrey végeztet ki embereket - kegyetlen szörnyeteg


Stannis végezteti ki a neki ellenálló nemeseket (és a saját lányát ami teljesen értelmetlen döntés lenne tőle mivel korábban megígérteti a saját katonáival hogy ha ő meghal ültessék a lányát a trónra) - kegyetlen szörnyeteg


Daenerys végeztet ki mindenkit - mindenki kedvenc Daenerys-e, még Jon is hűséget fogad neki pedig "mióta velünk vagy már nem hajlik úgy a térded" (Tormund mondta ezt Jon-nak).

2019. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Már néhány évad óta vártam. Tetszett a klasszikus drámai megoldás is.

Jonnak kb a legelső számomra szimpatikus és értékelhető tette volt, piros pontot kapott tőlem.

2019. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

"Stannis végezteti ki a neki ellenálló nemeseket"


Egyébként a könyvekben tudtommal csak egy embert végez ki, a sógorát és őt is azért, mert titokban el akarta vitetni Shireent Királyvárba és eljegyeztetni Tommennel, amivel túszt csinált volna belőle. Stannis ezért égette el. A másik Mance volt, de őt a könyvekben Melisandre megmenti.

A többi ember, akit megöl, azok mind háborús bűnöket követnek el, mint pl. nemi erőszak és ezért végzi ki őket.


Szerintem a lányát is azért égették el a parancsára, hogy rosszfiút csináljanak belőle az utolsó pillanatban, pont mint Danynél. Danynél is az égetések nagy része teljesen értelmetlen volt.

2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!