Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Twilight Saga: Eclipse (Napfogyatkozás) című filmet?

Figyelt kérdés
Természetesen még kamerásan, angolul van meg, de az nem akadály. Ha ti is letöltöttétek, milyen? Hogy tetszett?
2010. júl. 5. 07:51
1 2
 1/13 hell-ikon ***** válasza:

A Google a barátod lesz, ha hagyod neki, hogy az legyen:


[link]


Moziban láttam, akciódúsabb, mint az első két rész együttvéve, pikánsan fűszerezve némi humorral, s erős de nem túlzó romantikus vonallal.

2010. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Basszus!! Hagyjátok már abba!! Annyira elegem van hogy minden egyes nap 600 Eclips-es kérdést feltesztek ráadásul ugyanazt amit előttetek már 599en feltettek.(Hol tölthetem le, magyar felirat) Már a könyökömön jön ki ez az egész vámpíros baromság. Az az idióta aki kitalálta ezt az egészet mert a sok kis h*lye gyerek meg van őrülve ezért a sz*rért. Már nagyon unom ott van az a k*rva Google szerintetek miért van kitalálva? KERESŐ. Ott van minden amire kíváncsiak vagytok. Ja és itt az oldalon is ott a kereső bal oldalt beírod hogy Eclipse és kidob 6 000 000 találatot. Legyetek már egy kicsi találékonyak mert az őrületbe kergetitek az embert az idiótaságotokkal. Menj el nézd meg a moziban és meglátod milyen. Feliratot ne nagyon várj még hozzá most jött ki. Szinkron meg talán fél év múlva..se.
2010. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hell-ikon ***** válasza:

Gratulálok.

Ettől a kirohanástól a kérdés nem fog eltűnni, s kevesebben sem lesznek azok akik újra meg újra felteszik ugyanazt.

2010. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, csak azért kérdeztem, mert bár kiad rengeteg találatot, sajnos sokuk nem jó. És ezért kérdeztem, hátha van olyan, aki talált egy jó oldalt, és esetleg megosztaná velem a linket.


Máskor jobban körülnézek, mielőtt felteszek egy kérdést.

2010. júl. 5. 16:22
 5/13 anonim válasza:

Figyel!!! Annyira okosnak képzeled magadat hogy így beszélsz mással..? Ha nem tetszik az hogy kérdeznek akkor mi a francnak regisztráltál erre az oldalra vagy egyáltalán minek nézed meg a kérdést és minek válaszolsz?? Sztem ha valaki nem tud egy normális válasszal előállni akkor ne is írjon. Istenem... egyes emberek olyan okosnak képzelik magukat.....


egyébként itt van néhány link ahonnan le lehet tölteni:

*****


Vagy


*****


Vagy


[link] <---- ide be kell írni a film címet és ki adja a filmet


nem kell regisztrálni sehova :) sok sikert



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)


Egyébként megértem a felháborodót, igazán lehettem volna figyelmesebb is.

2010. júl. 5. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem képzelem magam okosnak..csak kicsit bosszant. Bocsánatot kérek a kérdezőtől. Bunkó voltam.
2010. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megértem :)
2010. júl. 5. 20:49
 9/13 hell-ikon ***** válasza:

Engem is bosszant, de tűrtöztetem magam:)

Ezért szoktam a Google-t ajánlgatni.:)

Mégiscsak finomabb módja a dolognak:)

2010. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy nem tudni, melyik a jó link :S
2010. júl. 6. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!