Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Egy...

Melyik film lehet ez? Egy Nora Roberts könyv film változata volt úgy emlékszem, de a címét nem tudom

Figyelt kérdés

Már kb egy éve láthattam késő este éjfél után kezdődött a tv2n.

A filmben a főszereplő(nő) a hét napjait felcserélve élte meg, tehát több olyan dolog volt amire nem emlékezett de nem is emlékezhetett hiszen ő még meg sem élte azt.És erre rá is jött és táblázatba foglalta a napjait és leirta mikor mi történt vele ezt a táblázatot elrejtette h mindig megtalálja az adott nap.Már nem nagyon emlékszem de talán azért volt ez az egész h megtudja akadályozni a férje halálát, mert összevesztek a film elején.


A nő elhajtott a férfi utána ment de vmi történt és egy kamion beleszaladt a férfi kocsijába és szerintem ekkor a nő valahogy mintha visszament volna az időbe és akkor élte a napjait összevissza.(Na ez az utolsó bekezdés már cs ilyen összevissza emlék a filmről nem tudom pontosan)

Remélem ráismer valaki.NAgyon tetszett. emlékszem a végén nagyon sirtam

18/L


2010. júl. 2. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az:


[link]

2010. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

sandra bullock film :) nagyon jó szerintem


[link]


az első hozzászóló linkje sajnos nem jött be... ha az enyém se működik akkoris rá tudsz majd keresni

kke

2010. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen asszem ez az :)Nagyon köszi:D
2010. júl. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!