Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok az Ördögűzés Emily...

Niceszisz kérdése:

Láttátok az Ördögűzés Emily Rose üdvéért c. filmet? Valóban létezhet ilyen jelenség (ördög, démon)?

Figyelt kérdés
Elég ilyesztő a film...én napokig a hatása alá kerültem, miután megneztem.

2018. okt. 12. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert nem érdekelnek a gyomorforgató, undort keltő "filmek", ha hányni akarok, megnézek egy pöcegödröt.


Nem, nem létezhet ilyen jelenség.

2018. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
86%

Inkább ajánlom a témában a Requiem (Requiem egy lányért) című filmet. Ugyanazt az esetet mutatja meg, csak nem hatásvadász módon.

Annelise Michel történetét dolgozza fel mindkét film, az Ördögűzés Emily Rose üdvéért jellegzetesen hollywoodi mozi, az összes szokásos túlzásokkal, a Requiem pedig egy nagyon erős német dráma (szerintem amúgy mindkét film jó a maga nemében, de a Requiem nagyon elgondolkodtató, mert azt is megmutatja, hogy mi volt az eset hátterében, és persze nem az ördögűzésre koncentrál, hanem arra, hogy hogy jutott el Annelise és a családja addig, ördögűzés(eke)t hajtottak végre rajta).

Amúgy meg... nem tudom, én azt gondolom, az ember nem csak anyag, és ki tudja, mi minden lehet még a világban, amiről nem tudunk. Talán nem kell feltétlenül démonnak nevezni, szóval ja, ezek érdekes dolgok, de szerintem az ember (jelenleg) kevés rá, hogy ezt felfoghassa és megérthesse.

2018. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc filmem ebben a témában. Mai napig a legfélelmetesebb filmnek tartom. 2x néztem meg eddig. Nagyon nyomasztó hatással volt rám, pedig elég magasan van az ingerküszöböm horror témában. Pont ezért izgalmasabb mint az öldöklős horrorok mert nyitva hagyja a kérdést, tényleg létezhet ilyen?
2018. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!