Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! Ha azzal forduln...

Jehova tanúi! Ha azzal fordulna segítségül hozzátok vagy a vénekhez egy ember, hogy megidézett egy szellemet vagy bármiféle spritituális jelenség uralkodna rajta vagy épp a házán mit tennétek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek előre is köszönöm.

2015. nov. 8. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlatot tennének,hogy kezd el tanulmányozni a Bibliájukat,hogy megszabadulj a sátántól és démonaitól
2015. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha ez nem elég?
2015. nov. 8. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel ezek Istentisztelet helyett beszélni érvelni tanulnak, valamint külön oktatják az alkalmi süketséget, nehogy eljusson az agyukig az igazság, ezért ők azzal űznek démont, hogy elkezdenek beszélni.
2015. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bibliatanulmányozást és imádkozást javasolnának, hogy érd Istent, űzze el a démont. Ők a szellemekben nem hisznek, csak a magukat szellemnek kiadó démonokban.
2015. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"valamint külön oktatják az alkalmi süketséget" hihihihi! Drága jó Zitus, meg Katy, régen nem láttam itt őket. Katy tényleg nyomja az ezo-s dolgokat?
2015. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt javasolnám neki, hogy kezdje el alkalmazni azt amit a Biblia ír arról, hogyan lehet távol tartani ezeket a dolgokat az életéből.


Igen ehhez ismeret szerzés, és ima szükséges, valamint összhangban élni a Teremtő és Jézus elvárásaival.

2015. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KZitus ***** válasza:

Szia:-)


Na mit szólsz, hogy tanúk helyett a "világi" emberek mondják el neked, mit tennének a tanúk?????

Szerencsére egy Tanú is megírta a valót:-)

2015. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KZitus ***** válasza:

Kedves Karlowy


Jól értem szavaidat, tényleg hiányoltál? Ha igen, kellemesen csalódtam benned:-) Ha igen, köszönöm:-)

2015. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KZitus ***** válasza:

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

itt elolvashatod:


[link]


Főleg a "Hogyan befolyásolják a gonosz szellemek az embereket?" részt ajánlanám a figyelmedbe.

2015. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok világi, magadat sáskának tartó, ördögöt és kitalált nevet imádó ember.
2015. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!