Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shadowhunters sorozat 3....

A Shadowhunters sorozat 3. évada mennyire hasonlít a könyv 3. részére?

Figyelt kérdés
Gondoltam elkezdem most a Shadowhunters soroztatot, amiből most elvileg három évad van. Anno olvastam az első két részét a könyvsorozatnak. Gondoltam egyszer folytatom, viszont most éppen egy másik hosszú könyvsorozatban vagyok benne, szóval maximum egy hónap múlva tudnék időt keríteni rá. Mennyire ugyanaz a sorozat harmadik évada, ha esetleg beérném?

2018. márc. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most elfoglak szomoritani (ha szereted a konyvet) a sorozat alig hasonlit ra az alap koncepcio ugyanaz Clary,eltunt anyuka stb (elso evad),de a sorozat eleg messze all a konyvtol a szereplok ugyanazok es ugyahogy ugyanugy neznek ki mint a filmbe,de vannak uj szereplok akik a konyvbe benne se voltak en meg nem igazan jutottam el a 3.evadig a 2.evad kozepenel tartok,de eddig a sorozat szinte teljesen mas mint a konyv fokent a cselekmeny,de nem szeretnek spoilerezni viszont ha sikerul elvonatkozatnod a konyvtol akkor tetszeni fog a sorozat

Ui.:Clary rohadt irritalo a sorozatba😂😂

2018. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most elfoglak szomoritani (ha szereted a konyvet) a sorozat alig hasonlit ra az alap koncepcio ugyanaz Clary,eltunt anyuka stb (elso evad),de a sorozat eleg messze all a konyvtol a szereplok ugyanazok es ugyahogy ugyanugy neznek ki mint a konyvbe,de vannak uj szereplok akik a konyvbe benne se voltak en meg nem igazan jutottam el a 3.evadig a 2.evad kozepenel tartok,de eddig a sorozat szinte teljesen mas mint a konyv fokent a cselekmeny,de nem szeretnek spoilerezni viszont ha sikerul elvonatkozatnod a konyvtol akkor tetszeni fog a sorozat

Ui.:Clary rohadt irritalo a sorozatba😂😂

2018. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam ez elsoben egy szot szoval elkuldtem ujra
2018. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!