Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural című sorozatból...

Supernatural című sorozatból nektek mi a véleményetek Crowley-ról?

Figyelt kérdés
Én nagyon bírom, még csak a 9. évadnál tartok, most kezdtem el újra nézni a sorozatot. Tetszik, ahogy taktikázik és közben betartja a szavát démon létére.

2018. jan. 13. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírtam a sorozatban amíg néztem mert kb a hetedik évadtól a poénok vitték a sorozatot szóval amúgy remekül megírt karakter. Ha rám hallgatsz amúgy akkor a 10 évadtól ne nézd tovább mert csalódni fogsz ..
2018. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a tanácsot, már egy ideje úgy érzem, hogy nem az igazi a sorozat, nekem ez az angyalos meg előtte leviatános agymenés már kicsit sok. Az első pár évad jobban tetszett, amikor mindig más ügyön dolgoztak és csak néhány szál vezetett egyik részről a másikra
2018. jan. 13. 13:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez a 10. évad eleje ahol tartok még a nem létező elvárásaimat is alulmúlta.
2018. jan. 14. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. évad jobban tetszett mint a 7-10 évad. A 12. megint csak olyan "elmegy" színvonal volt. Most a 13.-al is elvagyok bár ez megint nem az igazi. Bár elvileg ez az utolsó... Vagyis hát ha lesz 14. akkor az csak fél évad lesz, mert 300 résznél akarják abbahagyni :(
2018. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!