Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Crowley biztos, hogy démon?...

Crowley biztos, hogy démon? (Odaát/Supernatural)

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fura az, hogy piros a füstje, valamint az is, hogy egyszer sem láttuk még a fekete szemeit. Ez utóbbira rá is kérdezett most Rómában a Con-on egy rajongó, és azt válaszolta Mark, hogy talán azért nem láttuk még, mert nem is démon...Szerintetek?

2014. máj. 25. 18:14
 1/5 Drachen ***** válasza:
100%

Őt a Pokol Királyán kívül a Keresztutak királyának is hívják. Azoknak piros a szeme és a füstjük is.

Az hogy sosem láttuk még a ,,valódi" tekintetét csak azért van mert még sosem került olyan helyzetbe, hogy meg kelljen villantania.


100% hogy démon.

Szerintem csak a fanok agyát húzta .DDD

2014. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drachen ***** válasza:
*Mármint a keresztutak démonainak piros a szeme/füstje.
2014. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura, Crowley egyszer beszélgetett Naomival és mondta, hogy "Emlékszel Mezopotámiára?" Na most a sztori szerint Crowley valamikor a 15. század körül élt emberként. Akkor ezt így hogy? Figyelmetlenségből eredő hiba, vagy Crowley nagyon nem az, akinek hisszük.
2014. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

'a Keresztutak királyának is hívják. Azoknak piros a szeme és a füstjük is.'


a 2.évad 8.részében a démonnak, aki megjelenik a keresztútnál fekete a füstje..

2014. jún. 7. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjáraton démon, de ha láttátok a kilencedik évadot SPOILER abból kiderül, hogy a nyolcadik végén félig-meddig emberré vált /SPOILER a kilencedik évad előtt pedig asszem nem nagyon láttuk füst-alakban. A szeme érdekes kérdés, én azt azzal magyaráznám, hogy ugye általában a nagyobb hatalommal/befolyással rendelkező démonok szeme nem fekete, hanem valami egyedi, pl. Azazelé sárga, Lilithé fehér, a keresztúti démonoké meg ugye piros szokott lenni. Namost Crowley eredetileg Lilith csicskájának indult, ráadásul keresztúti démon volt, de közben a pokol királyává küzdötte fel magát. Felmerül a kérdés, hogy az ilyen szép karriert befutó démonoknak megváltozik a szemszíne, vagy örökre viselniük kell az alacsony származásuk bélyegét? Szerintem az írók egyszerűen még nem akarták megválaszolni ezt a kérdést, ezért nem használja Crowley a démon-szemét. De egyébként meg ebben a sorozatban bárkiről bármi kiderülhet, semmi sincs kizárva. Ez a Mezopotámiás dolog is érdekes, de végülis azt is lehet bárhogy értelmezni - lehet, hogy egy Mezopotámia nevű bárról vagy hotelről beszéltek :D
2014. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!