Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Vadernek nem volt...

Darth Vadernek nem volt idegesítő egésznap a saját lélegzését hallgatni?

Figyelt kérdés
Én biztos agybajt kaptam volna, főleg évtizedeken át.

2018. jan. 2. 13:21
 1/4 Captain Logic ***** válasza:
76%
Nem Ő volt az egyetlen, akinek lélegzőt kellett használnia. Amúgy meg amellett, hogy nem folyamatosan abban volt, nyilván megszokta egy idő után. Nyilván jobban zavarta, hogy hiányoznak a végtagjai.
2018. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha, mikor nem volt semmi akció, baktatartályban lebegett, olyankor nem volt rajta az a cucc. De amúgy tuti megszokta egy idő után. Vagy csak elcsendesítette az elméjét. De amúgy az is lehet hogy azért lett olyan frusztrált, és fojtogatta a tiszteket 0-24. :D
2018. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én asthmás vagyok, és ha nem is ennyire durván, de én hangosan veszem a levegőt. Régebben, mikor én készítettem a családi videókat, akkor nagyon durván lehetett hallani a videókon, ahogy lélegzem. Én mindenesetre már megszoktam.
2018. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mondjuk ez azért paradoxon.

mert egy olyan világban ahol tökéletes művégtagokat meg klónokat képesek alkotni,szerintem nem lett volna nagy cucc egy új tüdőt csinálni.

plusz a bakta tartály elvileg regenerál is.

amúgy volt egy túlnyomásos kabinja,ott a lélegeztető gép nélkül is tudott enni,inni,meg aludni.

2018. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!