Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Obi-Wan és Dart...

Star Wars: Obi-Wan és Dart Maul új, tatuini összecsapásának szerintetek mi lesz a kimenetele?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 19:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"mit akarok meg megtudni maulrol? milyen volt a kikepzese sithkent es h dolgozta fel h o mar gyerek kora ota sith tanitvany. mit csinalt a clone wars es a rebels kozti evekben. miket tanult kikkel ismerkedett meg. hogy elte tul azt h felbevagtak(es nem elegszem meg azzal h a gyulolet meg ehhez hasonlo alibi duma.) hogy kerult malachorra?"


Ezek egész egyszerűen nem jelentős információk. Erről majd írnak egy regényt, ha úgy érzik lesz rá igény. Attól még hogy most megölik Mault, ezeket a dolgokat megtudhatjuk később is. De ne a Rebelsből, ott semmi keresnivalója, mert nincs köze a sorozat témájáról.


Ha annyira érdekel mi történt Maul-lal majd elolvasod a regényt, ha lesz


Egyébként meg tessék: [link]


Ezt nem nevezném kevés dolognak

2017. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Ezek egész egyszerűen nem jelentős információk."

De ezek igenis jelentős információk. Főleg mivel egy közismert, közkedvelt karakterről van szó. Főleg úgy h solo kap egy filmet, obi wan filmér könyörög a nép, boba fett filmér is könyörögnek. ezek a filmek/történetek biztos érdekes "jelentős" információkat tartalmaznak. Még a boba fettre azt mondom h jöhet de a többit minek. de ha maulra vagyok kíváncsi akkor azt kapom h mit akarok még róla megtudni?

2017. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék h igen ismerem a wookieepédiát. Olvastam már régen itt maulról. De én mozgóképen akarom ezt látni nem képregényben vagy regényben.
2017. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem is ez volt a bajom, mikor a Disney elkaszálta a Clone Warsot. Ugyan jelent meg 4 képregény a Maul-Savage vs. Sidious ütközet utánról, de az lett volna az igazi, ha befejezik a Clone Warsot és kapunk róla rendes epizódokat. Ami ugye nem történt meg.
2017. jan. 16. 22:38
 35/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj hogy képregény formájában kaptuk meg. Viszont jó lenne tudni hogy mit csinált a TCW és a Rebels közötti években.
2017. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!