Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Obi-Wan és Dart...

Star Wars: Obi-Wan és Dart Maul új, tatuini összecsapásának szerintetek mi lesz a kimenetele?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 19:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Ha valaki győztes is lesz az csak Obi-Wan lehet, hiszen ő SPOILER (ha esetleg még nem láttad a filmeket) majd az Egy új reményben hal meg, a kérdés itt inkább az hogy Maul túléli e a párbajt és elmenekül tovább húzva az ő féle szálat, vagy itt már tényleg meghal.

De remélem Obi-Wan kezétől hal meg, egymás nemezisei ők, mindkettőnek van sérelme a másik felé, ráadásul már a kezdetek óta, ami így jó régi történet már.

2017. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Fantazitlan szanalmas baromsag ez az obi vs maul. de az is egy gyik aki ezt epik harcnak tartja. egyertelmu h maul veszit tehat az izgalom a tetofokara hag mondhatom. meg ha meg hal akk eleve minek hoztak visza a tortenetbe ha ugyanaz oli meg aki a filmben is .. semmi ertelme nincs akkor az o jelenletenek. masreszt meg ha meghal akk az is kiderul h maul semmit nem fejlodott. semmibol nem tanult es ez nem az o hibaja hanem a tehetsegtelen fantaziatlan irok bal..szsaga. tobbet latok bele maulba es remelem nem hal meg es foleg nem obiwan keze altal mert az total gaz. de azoknak az agyhalottaknak persze jo lesz akik minden star wars karaktert parbajoztatni akarnak meg akkor is mikor tudjak a vegeredmenyt.
2017. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Tényleg fantáziátlan lenne ha Mault Obi Wan ölné meg. Maul ellensége a birodalom és nem Obi Wan. Az már régen volt. És ahogy az első írta mindkettőnek van sérelme a másik felé, és ezáltal szerintem kvittek. Amúgy meg ha Maul meghalna akkor nem tudom ki lesz a gonosz? Megint Vader meg az inkvizítorai ami már egy 600szor szétrágott csont.
2017. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
7%
Maul meghalt a Naboon.
2017. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Maul nem hal meg a Naboon. Jó lenne ha ezt a begyöpösödött csak a mozifilmek számítanak baromsagot elhagynák egyes emberek.
2017. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Obi-Wannak kell Mault megölnie, mert be kell fejeznie amit elkezdett


"Maul ellensége a birodalom és nem Obi Wan" Ez a kijelentés meg teljesen nonszensz


"mindkettőnek van sérelme a másik felé, és ezáltal szerintem kvittek"

Háááát... Maul elvette Obi-Wantól a mesterét és Satine-t is... ezzel szemben Maul mit veszített? A lábait. De ugyanakkor az életét is köszönheti, mert Palpatine terveiben nem hiszem szerepelt volna. Gondolom az eredeti terv az lett volna hogy majd Anakinnal megöleti, ahogy Dooku-t is megölette. Obi-Wan és Maul egyáltalán nem kvittek...


"Amúgy meg ha Maul meghalna akkor nem tudom ki lesz a gonosz?"

Jelenleg sem ő a gonosz, inkább csak egy mellékkarakter, aki néhol felbukkan és beleköp a levesbe. A jelenlegi gonosz Thrawn


Egyébként meg ki másnak kellene Mault megölnie? Vadernek és Sidiousnak nem ellenfél, Kanan és Ezra meg nem elég erősek hozzá. Neki az egyetlen méltó ellenfele Obi-Wan

2017. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ha Vadernek nem elég erős ellenfél, akkor Obi-Wannak sem az, mivel Obi Wan és Vader egy szinten vannak.


A Mustafari párbajukon is meglátszott, hogy Anakin semmivel nem erősebb Obi Wannál, vagy, lehet hogy az, de Obi a kitartásával azt pótolja. A párbajuknál is azért uralta annyira Anakin, mert ő alapból az 5-ös stílusban harcolt, ami egy agresszív, támadó stílus, Obi Wan meg a 3-asban, ami inkább védekező, ráadásul Obi Wannak a védelme a legjobb az akkori galaxisban. Ha az Erő képességeket nézzük (bár mindketten inkább a fénykardvívásra összpontosítottak), akkor is, mikor mindketten használnák az Erő lökést, obi wan méltó ellenfele volt Vadernek.


Maul erejét nem tudom, nem nézem a Rebelst, de ha a Clone Warst nézzük, akkor egyértelmű hogy Obi Wan végleg megöli.

2017. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem Anakin erősebb Obi-Wannál, de van egy olyan mondás, hogy "többet ésszel mint erővel". Márpedig Obi használta az eszét, Anakin meg csak az erejét és a gyűlöletét
2017. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Jobban átgondolva, tényleg így van, de nagy ellentmondások vannak amúgy a sagaban, a második összecsapásuknál már Vader szerintem lenyugodott, meg tanult a hibáiból, de Obi Wan ott is méltó ellenfele volt, tény, hogy miután Luke-ék elmentek, hagyta magát megölni, mert így tudott a legtöbbet segíteni nekik. Bár, akkor már Vader nem mozgott olyan gyorsan a páncélja miatt, Obi meg öreg volt, bár, ha Yodát nézzük, akkor nem kizáró ok az öregség a gyorsaság kopására :D


Érdekes téma ez, de legalább lehet értelmesen vitázni vele :)

2017. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. Nem írtam hogy csak a filmek számítanak, de egy kisgyerekeknek készült sorozatot hadd ne kelljen már komolyan vennem.
2017. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!