Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Obi-Wan és Dart...

Star Wars: Obi-Wan és Dart Maul új, tatuini összecsapásának szerintetek mi lesz a kimenetele?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 19:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

"5-ös. Nem írtam hogy csak a filmek számítanak, de egy kisgyerekeknek készült sorozatot hadd ne kelljen már komolyan vennem."


A The Clone Wars és a Rebels hivatalosan is kánon, akár tetszik ez neked akár nem

2017. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem a Disney mondja meg hogy mit tekintek annak. A képregények sokkal jobban illenek a két film közé. Igazából mindenki eldöntheti hogy neki mi hogy történt, de a régi klónháborús történerekben nyoma sincs Darth Maulnak, és nekem azok a sw univerzum részei. Nehezen tudom megérteni azokat akiknek a TCW meg a hasonlók fontosabbak mint a régi képregények és regények. Én is megnéztem a TCW-t, élveztem is, de nálam csak egyfajta alternatív univerzum.
2017. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nekem pl az Old Republic-ot lehetetlen kiverni a fejemből, nekem az örökre kánon lesz, de amúgy meg, egy válaszoló írta itt gyk-n, képzeld el a két univerzumot két különböző idősíknak, mindkettő létezik, csak ne variáld a kettőt, mint amit most is csinálsz.
2017. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ez az említett küzdelem egyébként hol szerepel?
2017. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Az új trailerben, megnézheted itt: https://www.youtube.com/watch?v=upN-7ALj2OU&t=1s
2017. jan. 15. 16:44
 16/35 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy Maul meghal. Nyilván nem öli meg Obi-Wan-t, és nem is menekül el, mert ha életben maradna, Obi-Wan biztos elvitte volna Luke-ot a Tatooinról és új rejtekhelyet keresett volna, de ez, mint tudjuk nem történt meg.
2017. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Jaaa :D nem nézem a Lázadókat, megvárom amíg befejezik. Sok lehetőség nincs, ki kell nyírnia Kenobinak. Vagy valahogy túléli, de Kenobi halottnak hiszi, így meg lenne magyarázva hogy Luke miért maradt a Tatuinon, és akár lehetne ő Snoke.
2017. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"akár lehetne ő Snoke"


Csak ezt ne, pls...

2017. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg Obi-Wan végre levágja. Annyira feleslegesen hosszúra nyújtották már ezt a Maul féle sztorit, ideje lenne lezárni.

Az eddigi ellenségeskedéseik után pedig komoly csalódás lenne ha nem Obi-Wan kezétől halna meg végül. Végleg!

2017. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
#5osnek irnam h akarki megolhetne obi wan helyett. szemely szerint en vadert tudnam elkepzelni. de az h obi wan olje meg az a nonszensz egy fantaziatlan semmi lenne. minek hoztak vissza a tortenetbe mault ha ugyanugy vegzi ugyanattol hal meg amitol mar egyszer. a masik meg maul karakteret ki sem dolgoztak de haljon meg. jo sok fantaziad van neked is ha szted obiwannak kell megolnie.
2017. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!