Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Fairy Tail teóriáról? "Meredy Ur-nak a reinkarnációja. "

Figyelt kérdés

e.i.: 110%-ig FanMade, miközben írtam ki, kezdtem kiröhögni, de mostmár kiírom.


Abból indultam ki, hogy Meredy kora 100%-ig ismeretlen, csupán tippelni lehet, ill. erős kötődése van Urtearhoz és Grayhez is, valamint kell lennie egy oknak, hogy túlélte a falu lerombolását, majd találkozott Urtearral és aztán ő örökbe fogadta.


Ha tippelni kellene a korára karakterdizájn alapján, én már a teória kiötlése előtt rávágtam volna, hogy Meredy x784-ben volt 10 éves, 91-ben meg 17. Ha tényleg így van, akkor az már ott közelebb jut a teóriához, mivel 774-ben Meredy feltételezett születési évében halt meg Ur.


A kinézetük teljesen különbözik, ez viszont egy kicsit sem mínuszpont, mivel az nem számít. A Gray-jel és Urtear-ral való kapcsolata elég minimálisan, de hasonlít Ur kapcsolataira, szintén velük.

Mégegy ok ami ledöntheti a teóriát, hogy ugye Ur testéből jég lett, de nem halt meg, viszont az animében meg lett magyarázva, hogy az már nem Ur régen, csak az emlékei maradtak meg, de mikor valaki új testbe költözik, az emlékeket is a régiben hagyja, tisztán indul az új életre...


Ennyi lenne a háttértörténet, nem igazán fejtettem ki, és azt sem igazán érthetően, de a Fairy Tailben még ez is megtörténhet, azok után, hogy 2-3x már megpróbáltak megölni egy-egy főszereplőt (Gajeel, Juvia...), de mindig visszahozták valahogy őket.


Aki negatívkodna, az negatívkodhat, de ne kezdjük egymást oltogatni és elküldeni hat égtájra, légyszives. A teóriának része az is, hogy Meredy egy tök szimpatikus szereplő és szeretném hogy több szerepet kapjon.



2016. nov. 15. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Meredynek semmi köze Urhoz. Ultear úgy érezte, hogy hatalmas mágikus ereje van, így egyszerűen megkímélte őt. Ne feledd, a Grimore Heart volt, aki elpusztította Meredy faluját.
2016. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az hogy Urtear rombolta le Meredy faluját, lehetett egy olyan dolog, ami következményében találkoztak, ami lehet egy hasonlóság Urtear születésével, mivel Ur egyátalán nem volt együtt férfival, de ez már csak bujaszőrszálhasogatás, összefüggések csomója. Nem mondok le a teóriáról, de mint írtam, már a kérdés kiírásánál sem gondoltam 100%-ig komolyan. Azt köszönöm, hogy értelmesen reagáltál, nem azzal kezdted hogy "nemértem miért kell akkora fannak lenni hogy értelmetlen teoriákat találsz ki teköcsög" és társai. Emellett továbbra is kiváncsi vagyok mások véleményére. Ha mindenki ellene fog szavazni, akkor sem fogok anyázni, és ezért kérem, hogy aki válaszol, az se anyázzon, külömben nagydiszlájknak lesz kisgazdája...
2016. nov. 15. 21:44
 3/5 gruvia ***** válasza:
Hát ha jobban belegondolsz amikor Urtear meglátta a magányos Meldyt(én így láttam a fordítást)akkor önmaga jut róla eszébe mert ő is magányos volt ezért vette magához. Szerintem nincs semmi köze ennek Urhoz. De ez csak az én véleményem.
2016. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésben pont a te véleményedre (is) voltam kíváncsi :)
2016. dec. 20. 19:37
 5/5 gruvia ***** válasza:
Jaa tényleg. Bocsi rövid elmezavarom volt. Csak viccelek. 😉
2017. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!