Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a teóriáról, hogy a lottók nyerőszámainak kisorsolása előtt a rendszerben megnézik, hogy melyek azok a számok, amiket egyáltalán, vagy csak kevesen játszottak meg, és azokat húzzák ki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.
2011. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nyugodtan kifejtheted, ha szeretnéd, hogy miért gondolod így.

Kíváncsi vagyok.

2011. ápr. 18. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam már erre.

Sőt, nekem az is érdekes, ha megnyernek egy nagyobb nyereményt, a következő héten is tuti elviszik a telitalálatost.

2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
emlékszem régi videokra mikor megmutatták a nyertest...ma már nem merik...sztem nem is valós személy...
2011. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hogy nem merik, hanem nem tehetik ha az illető nem akarja. Márpedig nem hinném hogy bárki is szívesen kürtölné világgá hogy mondjuk nyert 500milliót.

Egy csoportot ismerek aki már nyert, ők többen együtt játszottak és bejött nekik.


Meg nem tudom mi értelme lenne csalniuk ebben, rengeteg pénz bejön a lottózó emberektől, ebből lesz a nyeremény. Mégis hova tennék azt a sok milliárdot ha senki nem nyerné meg? Valószínűleg feltűnne az embereknek ilyesmi.

2011. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na igen de még olyat se hallani senkitöl h a huszadik ismerősének az ismerőse volt az a bizonyos nyertes....
2011. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 25. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Letudnák futtatni a "híres" programot, csak a a golyókkal nem tudnak úgy machinálni ha géppel húzzák hogy mi legyen kihúzva
2011. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mégis hova tennék azt a sok milliárdot ha senki nem nyerné meg?


Elköltik egymás között, mint a politikusok.

2011. máj. 29. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyjábol...
2011. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!