Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok az egyedüli, aki...

Én vagyok az egyedüli, aki egyre kevésbé szereti a Hollywood Hírügynökséget?

Figyelt kérdés

Régebben alig vártam a szombatokat, a különkiadásokat, minden HH-s tartalmat, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már nem, vagy ali-alig hoz lázba egy új rész. Nem tudom pontosan megfogalmazni miért: a minőség jobb lett, összeszedettebb, Gergő már nem hadar annyira, stb., és mégis. Máig szívesen nézek vissza régebbi részeket, de az újak...hiába értek egyet a filozófiai résszel és/vagy a filmkritikával, messze annyira sem húz be, mint mondjuk 1-másfél évvel ezelőtt. Mintha Gergő személyiségének az a része, amit mi láthatunk egyre kevésbé lenne szimpatikus("egyszerű" srác a szomszédból),vagy nem is tudom...

A Gameday Irodát is szerettem a kezdetekkor, ma meg: "új videó? mehh, majd megnézem valamikor" és ha meg is nézem, csak unalomból, már nem tudom (úgy) élvezni, mint a régi részeket.

Van még rajtam kívül valaki így?



2016. okt. 27. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, én pl. azt se tudom, hogy mi az.
2016. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Sosem voltam oda érte. Az zavart a kritikáiban mindig is, hogy többet foglalkozik azzal a témával, amit a film feldolgoz, mint magával a filmmel. Értsd: Django elszabadul kritikában 10 percet filozofál a rasszizmusról és 5 percet beszél csak a filmről. Fordítva kéne ezt szerintem csinálni. Azt nem vitatom, hogy okos gyerek ez a Szirmai, de néha irtó nagy baromságokat lát bele a filmekbe. Például amikor az Eljövendő múlt napjai kritikájában 10 percen át fejtegette, hogy a mutánsok a homoszexuálisokat jelképezik, aztán a maradék kis időben a filmről is esett egy kis szó. Plusz átment kreténbe egy idő után, jöttek a klónjai, stb. Ripacs, nem látom rajta, hogy tényleg annyira lelkesedne a filmekért, mint amennyire ezt ez a szakma megkövetelné. Az egyetlen dolog, amiért lelkesedik az önmaga. Legalábbis nekem ez jön le a videóiból.
2016. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én nem érzem, hogy változott volna a színvonal, de lehet hogy csak én nem veszem észre.
2016. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen jó még mindig szerintem.
2016. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem követem. Kábé a Batman 3 óta.
2017. jan. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem írnám ki a helyedben.

1: ügynökök mindenhol

2: a szerkeztőség multifunkciós,az életedet is átszerkezthetik

3:Gonosz klón még él,pénzért vállal piszkos munkát....

2017. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én a Gameday Irodából ábrándultam ki teljesen

régebben legalább volt valami színvonal, de ma már az sincs, nem érzem magam hú de idősnek, de szerintem már inkább csak a fiatalabb korosztályt célozzák

2017. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!