Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Elég régen láttam, ezért viszonylag kevés részletre,jelenetre emlékszem.


Fantasztikus, kalandfilm illetve vígjáték kategóriába sorolnám.Két férfi és egy nő egy, valamiféle vidámparki barlangon keresztül más világba jutnak, ahol találkoznak egy óriás rákkal(amit megsütnek),Chewbacca szerű lénnyel, fura szúnyoggal, majmokkal, akik el akarják rabolni a nőt, illetve ha jól emlékszem kristályok segítségével uralni a világot.

Sok extrémhülyeséggel teli, amerikai, paródiaszerű film.


A segítséget előre is köszönöm, illetve bocsánat az "információbőség" miatt.



2016. júl. 18. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:

*A cselekményről szintúgy keveset tudok: párkapcsolati vita miatt, balesetből keverednek abba a bizonyos másik világba. A nőt elrabolják a majomszerű lények (amik lehet,hogy valójában földönkívüliek voltak,csak az én emlékezetem csal), de sikeresen megmentik. A végén meg a másik világ is megmenekül, de az exférj ott marad.

Bocsánatot kérek, ha nagyon hibás.

2016. júl. 18. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elveszettek földje

[link]


Az információbőség hasznos, ha nem tudsz valamit csak körülírni...

2016. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!