Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett ekkora bukás Az...

Miért lett ekkora bukás Az arany iránytű?

Figyelt kérdés
Sztem nem volt az olyan rossz film, mint ahogy mondják... Vagy tényleg béna volt, és csak nekem jött be? :S
2010. ápr. 20. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak a saját véleméynemet tudom megírni.


A könyvet olvasva és szeretve egészen másra számítottam. Az hagyján hogy átírták kissé a történetet és egy csomó mindent kihagytak (általában ez kell hogy ne legyen hosszú afilm), de ahogy még a főszereplők jellemét is átírták az már tényleg kiábrándító volt.


Ennél jobban már csak az Eragont szúrták el. :(

2010. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a könyvet, de így is csak Nicole tetszett benne!:(
2010. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég rossz lett, tényleg.
2010. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a könyvet, de láttam a filmet, és semmit nem értettem belőle, viszont baromi hosszú volt... a másik 2 ember, akivel voltam, ugyanígy voltak vele.
2010. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem egész jó film,nem értem miért nem futott be,kicsit narniás beütése van.

A könyvnek 3 része van ,a filmnek készült második része?

2011. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, az alaptörténete nagyon megragadott, csak a filmet is hiányosnak éreztem meg nagyon befejezetlennek, utánakutattam egy kicsit, aztán megszereztem a könyveket, tuti, hogy elolvasom. :)
2012. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 adamkak ***** válasza:
Nincs második része filmben,és szerintem azért nem lett ilyen jó mert könyvhöz képest teljesen más még a nagy panzerbjiorne nevét (iofur raknison) is megváltoztatták ha jól emlékszem :SOS
2012. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Megnéztem a filmet és egy hangot sem értettem belőle... a cselekmény és a szereplők logikátlanul követték egymást, de mivel éreztem, hogy elég sok lehet a történetben, csak a filmben kidolgozatlanul hagyták, elolvastam a sorozatot.


A könyv egyszerűen szuper! Életem egyik meghatározó könyvélménye. Véleményem szerint a Narnia hozzá képest gagyi, a Harry pottert is veri, de még a Gyűrűk urát is túlszárnyalja, mivel a könyvben boncolgatott kérdések és problémák a könyvön túlmutatva a valós élet valós kérdéseire keresi a választ. Na, ez egyátalán nem jött át, a film cselekménye követhetetlen. Az amerikai bukáshoz hozzájárult a helyi katolikus egyház ellenkampánya.

2012. ápr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!