Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetséges, hogy Jack...

Hogyan lehetséges, hogy Jack Nicholson-t a Hoffa című filmért jelölték Golden Globe-ra és Arany Málnára is?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a filmről van szó. Nem igazán értem, most vagy jó volt, vagy rossz nem ? A kettő együtt hogy lehet ? :D


2011. júl. 31. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nicholson zseniális színész, ehhez nem fér kétség. A Hoffa a kevéssé ismert filmjei között van, de abban is elég jó volt. Hát passz, a korabeli önjelölt filmes guruk szerint mégsem volt jó, azért jelölték a málnára is.
2011. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Az Arany Málna ilyen összevont díj, a teljes évi teljesítményét "díjazzák" a jelölteknek, így volt ez ebben az évben Jack Nicholsonnal is, akit elsősorban a Zűrös manus című filmben nyújtott teljesítményéért húztak le. Az Arany Málna díjazottak közé viszont úgy került be, hogy a Hoffa + Zűrös manus filmekért jelölik málnára.


Sajnos egyik filmet se láttam, így nem tudok nyilatkozni, mennyire volt jó-e filmekben. (Általában bírom a pasast.)

2012. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hoffa egy hibátlan film, DeVito-val zseniális páros voltak a filmben, biztos vagyok benne, hogy Arany Málnára nem a Hoffa miatt jelölték. Maga a film is 10/10. Azt a Zűrös vmi címűt nem láttam, címe alapján nem is fogom..
2012. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!