Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyilkos elmék rajongók,...

Gyilkos elmék rajongók, szerintetek milyen lesz a sorozat Thomas Gibson nélkül?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 13:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Tuti sok rajongót fog veszíteni.

talán ez lesz az utolsó évad?

Mi a véleményetek?

2016. aug. 22. 13:54
 2/14 anonim ***** válasza:

Eléggé elkeseredtem, mikor olvastam az incidensről. Nincsenek nagy reményeim, mert a sorozat már majdnem beletört Mandy Patinkin (Gideon) távozásába és a nézők nagyon rosszul fogadták Joe Mantegna-t (Rossi).

Thomas Gibson szvsz még a másik olyan karakter, aki lecserélhetetlen, mert a karakter és a színész egysége alapja az egész sorozatnak. Szerintem ezt a második "sokkot" nem fogják átvinni, de ne legyen igazam. Lehet, hogy belevágnak egy évadba nélküle, vagy mással, de sok gyomor nem fogja bevenni.

2016. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem is tudtam, hogy Hutch távozik a sorozatból, erről most hallok először, ahogyan Rossi távozásáról is, ha jól értem a #2-est?! :/

Így most már biztosan Derek kerül végleg a csapat élére, a sorozat készítői pedig a létszám kitöltésére beraknak 1 vagy 2 új ügynököt, aztán meglátjuk mekkora lesz a többi nézőtől függően a siker vagy a bukás.

Ezt amúgy melyik részben mondták vagy mutatták, és melyik csatornán? Az RTL Klub-on asszem a 9.-10. évadig láttam, a Cool-on meg most régebbi ismétlések vannak, itt most leragadtam.

2016. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Shemar Moore (Derek), már kilépett a sorozatból, Joe Mantegna (Rossi) nem távozik.

Thomas Gibson az egyik producerrel szólalkozott össze, majd lábszáron rúgta. Úgy volt, hogy csak két rész-re tiltják el, de végül kirúgták :(

2016. aug. 22. 15:01
 5/14 A kérdező kommentje:
a 12.évad első néhány részében lesz csak látható.
2016. aug. 22. 15:03
 6/14 A kérdező kommentje:
UPPSZ, ez egy kicsit spoiler-esre sikeredett :(
2016. aug. 22. 15:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem spoiler, a neten mindenütt erről cikkeztek a napokban :)


#3-as, Rossi nem megy el, az érkezésére értettem, hogy rosszul fogadták a rajongók (állítólag a legnépszerűtlenebb karakter, míg Patinkin volt a legnépszerűbb). Utána volt az a csaj, akinek se a sorozatbeli se az igazi neve nem ugrik most be, aki szintén kiszállt az elején. Szóval rúgtak már ezen a sorozaton jó nagyokat, de ezt se lehet örökké.

Mondjuk ha a színvonal meg a jó történetek maradnak, akkor talán túléli ezt is, de a nézők 10+ évad alatt azért hozzánőnek egy-egy karakterhez.

2016. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Abban viszont 100%-ig biztos vagyok, hogy Spencer Reid karakterének kiírása lenne a végső döfés :)
2016. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rossi távozását Kizo87 válaszára írtam :)

Egyébként igen, ha Reid-et is kiírnák, már fix, hogy kampec lenne a sorozatnak. De Gibson kirúgása rohadt nagy veszteség a sorozatnak. Kedvenc karakterem volt. Látszik, hogy a készítők magasról tesznek a rajongókra, ha egy főszereplőt ilyen simán kiradíroznak. Erről a Sliders jut az eszembe :)

2016. aug. 22. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, de ő meg az én kommentemet értette félre... gondoltam, megmagyarázom :)


Mi volt a Sliders-szel?

2016. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!