Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DC VS MARVEL? Melyiket szerete...

DC VS MARVEL? Melyiket szereted jobban? És melyiket gondolod jobbnak?

Figyelt kérdés
A legnagyobb kérdés... :D

2016. aug. 22. 09:29
 1/8 anonim válasza:
A dc komolyabb, sötétebb világú nekem már depresszió hangulatú. A marvel vidámabb, poénosabb. Nekem a Marvel világa ezért tetszik jobban,mert fel tud vidítani.
2016. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi...

Èn pl.szeretem a Marvelből a Deadpool-, Wolwerinet,Pókembert...

A DC-ből a Zöld Íjászt, Batmant stb...

Te nem a Marvelt/DC-t szereted, hanem azokat a karaktereket akik benne játszanak.Szoval kinek mi.Nekem speciel mind1, hogy melyik csinálja, en az adott karakterre vagyok kivancsi a filmben

2016. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kematox ***** válasza:

Én egyértelműen Marvel párti vagyok:

Nem depresziós(Sőőőőőtéééét éééééésssss rreeeeaaaaalllllííííísssssssssztiiiiiiikúúúúúúússssss)

A rajzolók és az írók kreatívabbak.(DC egy varázslómester és egy szuperzseni küzdelmét is képes pofozkodásra degradálni)

Nem rebootoljak mindent 5 évente hogy újra eladhassák ugyanazt.

A szereplők sokkal emberibbek. (DC hősei mindik kicsit túl jelképesek,túl erősek, túl tökéletesek plusz semmi említésre érdemes nem történik velük ami nem a szuperhősködésen kívül )


Dc is letett az asztalra sok remek dolgot de mindig is a Marvel felé húztam

2016. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Marvel :) Ugyanazokért, amiket előttem leírtak.
2016. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Marvel.
2016. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz kérdés...

Én sem úgy döntök h Marvel/Dc hanem karakterek

A Marvel-nél ott az Ant-man ami a kedvencem és a Bosszúállók, Pókember, Vasember... amik szintén bejöttek nekem.

A Dc-nél a The Flash, A Zöld Íjász, Batman és az összes többi Igazság ligája tagok, na meg A holnap legendáit se felejtsük el!

Szóval én mindkettőt imádom, néha nem tudom megkülönböztetni a kettőt, (de ez szerencsére csak néha van😉) viszont amikor Dc-t nézek aztán Marvel-t, furcsa érzés fog el. Néha a Dc pártját fogom, néha a Marvel-ét.

2016. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, én teljesen pártatlan vagyok. Mindkettőt szeretem. Másért az egyiket, és másért a másikat.
2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Marvelt jobban szeretem. Es hogy melyiket tartom jobbnak... egy átlag nézőnek álltalában a Marvel szokott jobban tetszeni ,mert sokkal vidámabb ,mint a DC. Azok akiket jobban érdekel ez a téma azok közül a legtöbb a DCt szereti jobban mert az komolyabb nincs anyi poén benne.
2016. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!