Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Who vagy Trónok harca?...

Doctor Who vagy Trónok harca? Melyiket szereted jobban és miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Trónok harcát szeretem jobban. Először untam és könyörögnem kellett magamnak. hogy folytassam, de most már alig várom. A Doctor Who-t viszont még mindig unom, nem tud érdekelni.
2015. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Határozottan Doctor who. Sajnos a Trónok harcából az első rész első 20 perce után azt mondtam, hogy ebből elég. Bár én amúgy is elég sci-fi beállítottságú vagyok. Imádom a Doctor who, a Torchwood, a Bűbájos boszorkák, a 13-as raktár, The librarians és az Euréka című sorozatokat. A Star Trek-ről nem is beszélve. Könyvek közül meg a mostanában divatos vámpíros, varázslós, tündéres, vérfarkasos, időutazós könyveket szeretem. Mondjuk lány vagyok, tehát ez utóbbiak lehet, hogy lányságomból adódnak, viszont a Gyűrűk ura is nagy kedvencem, mind könyvben, mind filmben. :D :D A többiről nem is beszélve. De akkor is a Ki vagy, Doki? a favorit.
2015. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!