Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a szinkronhang?

Ki a szinkronhang?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete nem tudok rájönni, hogy ki Ramsay Bolton/ Havas Ramsay szinkronhangja.Amikor már úgy voltam vele:"Áhh,lesz@rom az egészet!", tegnap belenéztem az Önkéntes számkivetett a világkörül c. műsorba és ha jól hallottam, ugyanaz Ed Staffordnak is a szinkronhangja.Késő volt, de megvártam a végét, hisz csak ez foglalkoztat már egy ideje, de ahelyett, hogy felsorolták volna a stáblistával együtt, Ed St. végig pofázta és még mindig nem tudom hogy ki lehet. Ez már szinte az őrületbe kerget, most is , mikor ezt írom, csak ezt keresem( már másfél órája nyomom) eredmény nélkül...Kérem, segítsen nekem valaki!

#HBO #szinkronhang #Trónok harca #magyar hang #Discovery Channel #Önkéntes számkivetett #őrület határa
2015. júl. 15. 19:02
 1/10 Perly ***** válasza:
100%

Varga Gábor

[link]

2015. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ezek szerint rosszul hallottam.Nem Varga Gábor volt az, ez biztos. :(
2015. júl. 16. 12:18
 3/10 Perly ***** válasza:

Esetleg Bognár Tamás ?

[link]

2015. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Akkor tekintsünk el az Önkéntes számkivetettől,a jelek szerint zsákutca...Havas Ramsay-nek sokkal fiatalabb/fiatalosabb hangja van,hisz maga a karakter is a húszas éveiben jár.
2015. júl. 17. 12:52
 5/10 Perly ***** válasza:
Először rákerestem Ramsay Boltonra, de miután láttam, hogy Trónok harcás, inkább a Discovery-s Ed Staffordra koncentráltam, akinek tényleg Varga Gábor a hangja. Miután írtad, hogy nem ugyanaz a kettőnek a szinkronhangja, ezért újból rákerestem Ramsay Boltonra, kiválasztottam egy epizódot, amiben szerepel (jelen esetben az 5. évad 5. része). Az említett részben találtam pár jelenetet, ami alapján arra a következtetésre jutottam, hogy a hangja Bognár Tamás. Szerinted viszont ő sem az, akkor linkelhetnél egy rész(lete)t, amiben ez az illető szerepel, sokat segítene a hang felismerésében.
2015. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Perly, egyszerűen nem találtam sehol se magyarul videót róla( ha teljes részt küldenék azzal meg nem lennél kisegítve),de úgy emlékszem,hogy a Tv paprikán is szokott lenni egy műsorvezető hangja( mit ne mondjak,már napok óta nézem a főzőműsorokat,hogy hát ha, de eddig még semmi).Ha érdekel és végre megtalálom,akkor majd írok. :)
2015. júl. 21. 15:55
 7/10 Perly ***** válasza:
Rendben, de ha teljes részt küldenél, az is jó lenne, csak írd mellé, hogy hanyadik perctől figyeljek. :-)
2015. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úristen!El sem hiszem...Még ha nem is tudom a nevét,de a Kamuregben ő Max hangja.Eddig észre sem vettem,de most már biztos eltudok indulni egy szálon,de ha hamarabb megtalálnád,értesíts feltétlenül! :)
2015. júl. 21. 20:51
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


6:35-kor megszólal és tisztán lehet hallani, hogy ő Ramsay-é is :)

2015. júl. 21. 21:02
 10/10 OroszGy válasza:
Sziasztok! Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés,de Ramsay Bolton szinkronhangja Orosz Gergely a bátyám :) [link]
2019. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!