Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség az anime és a...

Mi a különbség az anime és a mese közt?

Figyelt kérdés
Na szoval, nézek most egy animét, és a commentek között olvastam, hogy jo kis mese volt.. és utána azt commentelték oda, hogy nem mese.. majd megkérdezte azt az a gyerek, hogy miért, mi a különbség a kettő között.. még nem ment rá válasz, én tudom, hogy hogy fogalmazzam meg, hogy meg tudja érteni? hogy írjam le neki?
2016. júl. 24. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
az utosló mondat értelmetlen, ott az próbáltam leírni, hogy én tudom mi a különbség a kettő közt, csak hogy fogalmazzam meg, és írjam le neki, hogy megértse..?
2016. júl. 24. 12:13
 2/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben fogalmazd meg. "Magyarországon minden japánok által készített animációt Animének hívunk. (A japánoknál az animéken belül is vannak olyan műfajok mint nálunk a rendes filmekben.) Ami anime az nem biztos hogy feltétlen fiataloknak készült." én valami ilyet írnék, hogy megértse.
2016. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ez csak a hülye anime fanatikusok nyálverése, nem kell őket komolyan venni.
2016. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az anime 0-99 éves korosztálynak szóló japán rajzfilm, a mese 0-10 éves korosztálynak szóló rajzfilm. Bizonyos animéket hívhatunk mesének, de a nagy részüket nem.
2016. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mese egy tanító szándékú kisepikai mű. A rajzfilm, szóval példának okért az anime is, pedig egy vizuális médium, tehát NEM rendelkezik kötött stílusjegyekkel és demográfiával. Értsd. egy rajzfilm szólhat bármilyen korosztálynak, elég ha összehasonlítod a Spongya Bob-ot és a South Parkot.
2016. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!